Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Just now, ToniAdams said:

Ja sam jednom presao milion za pola dana. U rikvec.  

ti ko onaj batica sto je neko ovde kacio snimak, koji za nekih 3-4 sata spzri do hamburga :fantom:

 

mada mislim da malo preterujes

za rikverc

Link to comment

Ja se svaki dan vozim takav mi posao i vise od 700km dnevno nikada nisam napravio i to je pre vise.

 

Dok sam vozio kamion isto tako 700km za 9 sati voznje koliko zakon dozvoljava, za 7000km voznje treba minimum nedelju dana ako je jedan vozac za vise vozaca naravno manje ali da ne gase auto. 

 

 

 

 

Link to comment

Ja Pariz - Beograd. Samo kratke pauze u Zenevi i Milanu.

Posle toga je trebalo dva dana da dodjem sebi.

Imao sam jos nekoliko slicnih endurance testova, ali ne zelim to vise sebi da priredjujem.

Link to comment

500-600 km u cugu mi je ko odlazak u park. ako je učestalo onda postaje heavy. rekord mi je cph-antwerp u cugu (naravno sa kofi brejkovima) 1800km.
@SDSG kapiram ja šta govoriš al nije 7000km u jednom smeru ili tamo-nazad. imamo oko 2200k u jednom smeru za početak letovanja. još nisam osmislio rutu možda bude nešto više al manje zasigurno ne. plan je to rešiti u 4-5 dana. road tripova u mesec dana 3000 km, povratak isto treba osmisliti da bude drugačiji, 2 nedelje kroacije bez većih razdaljina i malo roadtripovanja na putu doma. pre će biti 8000km ukupno.

Edited by maheem
Link to comment

Ma zajebi odmor kad napravis 7000km :D

 

Ja sam sa kolegom isao Cacak-Moskva jednom i nikad vise u zivotu autom na put duzi od 600km,2,5 dana voznje sa pauzama i dan danas mi nije dobro kad se setim. 

 

I da nije bio sluzbeni auto prodao bi ga u sred Moskve i vratio se avionom. 

 

Edited by SDSG
Link to comment

Vozio vise puta oko 750 km u cugu, sa 2 pauze od po 10ak minuta i stajanje na granici... bez ikakve muke i problema. Ovog maja sam presao oko 3000 km do i od Italije i po Italiji, prosle godine isto to u Austriji... nikakav problem. Leti je teze zbog vrucine i guzvi, ali voznja kao takva oko 700km nije nikakav problem...ako su dva vozaca, moze i vise :D

Link to comment

Na onom SAT linku što je Ras okačio videh da neki klapci iz bečeja prelaze Afriku u jugiċu.@SDSG: veruj mi da su jedino klinci problem na toj relaciji. Kad isplaniram put ili još bolje kad se vrnemo okačiću rutu i utiske

Link to comment

Ma sve je to smuti pa prospi, individualno obaska.

3 karakteristicne tacke gledano od Beograda, dakle Milano, Minhen, Atina, cirka po 1,000 km su dohvatne u 1 danu.

Ostalo, zavisno od uslova, srece, narocito raspolozenja i ornostitm za voznju.

Bolje nocu nego danju, narocito ako se imaju sitna deca, ko voli i moze, opusteno obavezno. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...