Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

13 minutes ago, Ras said:

Najpre @namenski znam, karikiram :)

 

:isuse:

 

Izvini, zbunio si me, a palo mi na pamet da su mozda konceptiralitm panorama krov kao tacskrin/LCD televizor  pa pozurio da vidim o cemu se radi :D...

Link to comment
7 minutes ago, namenski said:

:isuse:

 

Izvini, zbunio si me, a palo mi na pamet da su mozda konceptiralitm panorama krov kao tacskrin/LCD televizor  pa pozurio da vidim o cemu se radi :D...

 

To će biti već u drugoj polovini godine :)

Link to comment
36 minutes ago, Valkyrie said:

Ljudi, moram da kupim PP aparat zbog Grka. To može najbezvezniji neki komercijalni ili mora neki wow?? 

mora world of warcraft  :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

mora world of warcraft  :fantom:

:laugh: 

Neki GoT, ako me napadnu Denerisini zmajovi. 

 

Važi, renne, so be it. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
On 4.5.2018. at 15:29, namenski said:

Trazis kljuc za svecice, ima ih raznih, uobicajena mera je 21 mm, to u prodavnicama znaju.

Ali, to nije operacija koju bih ti preporucio: odviti svecicu nije problem, ali kod ponovnog zavijanja moze lako da se dogodi da svecica krene ukrivotm i zezne navoj u glavi motora, a to je vec itekako ozbiljan problem.

Ne znam kakva je muka, ali preporucujem majstora, zamena svecica  je ocas posla.

 

 

Samo da se prijavim, moja greska, pisalo je u uputstvu koji kljuc treba :whistle:.

Ne mozes da ga odvezes do majstora kad nece da upali. A jeste cas posla, ne mogu da vjerujem da sam placala nekome da ovo radi. Zene, mjenjajte same svjecice!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kontam da ce biti kontraefekat, ovi sto se nadju blokirani ima da popizde pa ce biti raznih sranja, plus ce verovatno i policija dobiti instrukcije da reaguje. Mrka kapa od ovoga, kad je u Srbiji narod uradio nesto korisno zadnji put...

Link to comment

"Ne vodi se na prodavca" i nije registrovan, šta ovo može da znači? Po nalepnicama na vozilu , reklo bi se da nije skoro uvežen, već da je vožen i u Srbiji.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...