Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Zato autoputem do SM treba pola sata, a do Sapca lokalnim putevima skoro duplo vise.

Njegov cilj je Loznica, a ne Sabac

 

Levi, SM je super gradic, malo prosetas, malo Sirmijum, a kad se smoris tu je Zasavica, idealno za beg iz BG

 

 

 

Link to comment

Ja terao auto na neki besplatan pregled u Opel Calibra u Simanovcima, hvalili ih na domacim Opel forumima, i spremio silnu lovu da mozda radim veliki servis uskoro, da resavam sto sitnica sto me nerviraju iako auto generalno ide super i sve je ok... kad ono medjutim, lik mi pregledao auto i kaze ne diraj nista osim redovnih servisa, auto je zdrav, svi delovi vrhunskih marki, kurac palac, a cak je preko Tech2 dijagnostike video da mi je kilometraza dignuta 50ak hiljada kilometara i da je prava 116 hiljada. Ja mislio da je to nemoguce ali kaze da je vrlo moguce, sudeci po stanju. Sad ne znam sta da radim sa ovih par stotina evra koje sam spremio za osvezenje, mozda da uzmem neki kvalitetan kokain i smrcem sa zategnutih gluteusa nekih prijateljica noci ili da pocnem opet da izlazim i opijam se...

Link to comment
11 minutes ago, Zli Gli said:

mozda da uzmem neki kvalitetan kokain i smrcem sa zategnutih gluteusa nekih prijateljica noci

+1

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

(....)

mozda da uzmem neki kvalitetan kokain i smrcem sa zategnutih gluteusa nekih prijateljica noci ili da pocnem opet da izlazim i opijam se...

 

Izlazi i opijaj se.

 

Kokain ostavi za stare dane.

Link to comment
17 hours ago, Zli Gli said:

Ja terao auto na neki besplatan pregled u Opel Calibra u Simanovcima, hvalili ih na domacim Opel forumima, i spremio silnu lovu da mozda radim veliki servis uskoro, da resavam sto sitnica sto me nerviraju iako auto generalno ide super i sve je ok... kad ono medjutim, lik mi pregledao auto i kaze ne diraj nista osim redovnih servisa, auto je zdrav, svi delovi vrhunskih marki, kurac palac, a cak je preko Tech2 dijagnostike video da mi je kilometraza dignuta 50ak hiljada kilometara i da je prava 116 hiljada. Ja mislio da je to nemoguce ali kaze da je vrlo moguce, sudeci po stanju. Sad ne znam sta da radim sa ovih par stotina evra koje sam spremio za osvezenje, mozda da uzmem neki kvalitetan kokain i smrcem sa zategnutih gluteusa nekih prijateljica noci ili da pocnem opet da izlazim i opijam se...

 

Sta mislis od cega su nikli oni silni auto-placevi na obodu Sapca? :D

Link to comment

Ma znam da se radi nego kaze da mi je auto mozda stvarno presao manje od kilometraze na satu a ne vise :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
32 minutes ago, Zli Gli said:

Ma znam da se radi nego kaze da mi je auto mozda stvarno presao manje od kilometraze na satu a ne vise :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

e jašta je, kako da nije

Link to comment
36 minutes ago, Zli Gli said:

Ma znam da se radi nego kaze da mi je auto mozda stvarno presao manje od kilometraze na satu a ne vise :D

To je verovatno iz one serije poznate po toliko maloj potrosnji da si morao kad stignes kuci da odvadistm gorivo iz rezervoara, inace znalo po nekad da prelije napolje 8 napravi sranje ljudima :plz:

Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Ljubomorni ste...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

jes baš ću na tvoj krš da budem ljubomoran :P 

Link to comment

Dacia u svetu automobila je kao Slavko Stimac na domacoj glumackoj sceni, kvalitet je prisutan ali ipak neka tuga preovladava kad ga vidis.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...