Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Samo mi je jos to trebalo pored Traviana...
E, reci mi ima li još servera na kojima možeš da igraš bez opcije gold? Nisam igrao Travian jedno godinu dana otkako se završio server 1 (pobedismo, hahaha) koji je radio bez golda, onda kratko vreme bio na hrvatskom serveru, ali odustao kasnije. Dobri stari dani krljanja... 11w6l55.jpgevilsmile.gif
Link to comment
  • 2 weeks later...
E, reci mi ima li još servera na kojima možeš da igraš bez opcije gold? Nisam igrao Travian jedno godinu dana otkako se završio server 1 (pobedismo, hahaha) koji je radio bez golda, onda kratko vreme bio na hrvatskom serveru, ali odustao kasnije. Dobri stari dani krljanja... 11w6l55.jpgevilsmile.gif
nemam pojma....tek sam poceo na s1, s2, s3(resetovan pre desetak dana), s4, s7.com i s1 i s3 uk....i gold je svuda s tim sto na uk serverima mozes da ga zaradis i tako sto ces pozvati prijatelje i dobiti 20 kad oni predju 75 pop...
Link to comment
nemam pojma....tek sam poceo na s1, s2, s3(resetovan pre desetak dana), s4, s7.com i s1 i s3 uk....i gold je svuda s tim sto na uk serverima mozes da ga zaradis i tako sto ces pozvati prijatelje i dobiti 20 kad oni predju 75 pop...
Igraš na 7 servera odjednom? :mellow: Kukuuu, ja igrao samo na s1 prošle godine pa mi je bilo mnogo.
Link to comment
Igraš na 7 servera odjednom? :mellow: Kukuuu, ja igrao samo na s1 prošle godine pa mi je bilo mnogo.
pa rekoh... tek sam poceo.. uhodavam se.... ucim....do nekog sledeceg restarta :) a onda, opredeljujem se za 1 pa da vidimo cija je baba sofer...
Link to comment
  • 4 weeks later...

Igram ja i meni se svidja,kao i ranije verzije uostalom.Ne mogu dati neko poredjenje,jer sam u poslednjih par godina,igrao samo njega(razlicite verzije naravno).Vecina mojih drugara igra Football Manager,ali ja definitivno necu menjati igru.Volim sto mogu gledati mec sa pristojnom grafikom,navikao sam na sistem upravljanja klubom,reprezentacijom,tako da mi je igra sasvim dobra.Jedina zamerka,je u vezi imena igraca u nasoj ligi,odnosno naziva klubova,ali to mi i nije tako bitno.Kao sto rekoh,zadovoljan sam igrom.Trenutno vodim Notts County. ;)

Link to comment
Samo mi je jos to trebalo pored Traviana...
E, reci mi ima li još servera na kojima možeš da igraš bez opcije gold? Nisam igrao Travian jedno godinu dana otkako se završio server 1 (pobedismo, hahaha) koji je radio bez golda, onda kratko vreme bio na hrvatskom serveru, ali odustao kasnije. Dobri stari dani krljanja... 11w6l55.jpgevilsmile.gif
Hehehe, Travianci... :)Molim duboki naklon za lika koji jej osvojio tri servera (S4, S6, pa opet S4), odnosno - mene!;)Nego, ima li ovde još Travijanaca? Trenutno sam (ponovo) na rs1 serveru.A što se tiče online igrica, pičim još i Fallensword, pa ko voli neka proba.Od "offline" igrica volim HoMM III WoG 3.58 i C&C Zero Hour. Heroje sam malo batalio, posto nikako ne mogu da nabijem bolji skor od 496, a i postane malo dosadno kad utamanis sedam neprijatelja na impossible varijanti...;)
Link to comment

el igra neko igrice s aparata [cps1/2, neogeo], al kroz netplay; KAKO/DI?-skinuh kawaks [i jos par emulatora] + pregrs' romova [igrica na koje odose silni zetoni!], al dok se nakacim na javnu listu servera [od kojih me pola odjebe zbog pinga], pa nadjem ljude koji koriste isti emulator, pa jos i da imaju isti rom tj. igraju isto sto i ja -- izvisim, jbg- roknem net i vratim se na single play! :(

Link to comment
Diablo 3, sutra ce reci kada je release date
Sutra malo. Fegeti blizardovski!! Kontam da tje mozhda biti do Bozhitja.. sledetje godineBtw setih se jedne onlajn zaraze. Igra se samo u multiju i kida(oko 5 mega fajl)www.teeworlds.comranije poznata kao teewars. Ono shto tada igrao jeste sa buzdovanom, pushkom, raketlama i sachmaricom(mislim da se sada zove normal game) a ovi sada iz nekog razloga forsiraju igru sa snajerom.
Link to comment

Ima li ovde World Of Warcraft zavisnika? Drugar me nagovorio da od sledeće nedelje počnem. Igra me stvarno ne privlači, već sam jednom probao pa odustao posle 7 dana, ali sada me ubedio tako što veli da ćemo igrati u grupi od 3-4 ratnika. Pa da vidim ima li nas još ovde?

Link to comment

sad skoro drugar, inače bolesno navučen na WoW, mi objašnjava kako su dobro uradili neku instancu jer moraš da imaš skil da bi dobijao poene (honor poene valjda) i ne vredi više da noulajfuješ kao ranije. :ph34r: ne bi se ja doticao toga ni da mi se džabe nudi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...