Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

eto, ja sam od te velike trojke ipak najvise izgubio vremena u civ 1 & 2colonization mi bi nesto teska, a pirate sam bas slabo igrao, nesto malo na komodoru al nije to to...

Link to comment
Zna se koja je najbolja igra svih vremena...
grešiš, ovaj grešiš silno sine,,, ne samo da je civilization najbolja igra svih vremena, nego.... igram je sa prekidima od 1994 a znam da nas ima koliko hoćeš :) Edited by twisted
Link to comment

Da li neko može da se seti igre koja počinje tako što lik `propadne` u drugu dimenziju i na početku ima upečatljiva scena gde iz neke pećine proviri samo obris wolf-like čudovišta sa crvenim očima... Sećam se da je za to vreme igra imala neverovatnu animaciju, s početka 90*ih je.

Edited by Sofija
Link to comment
  • 2 weeks later...
Another Worldg326.jpgToj igri je samo falila opcija "Save game"...
Da! Another World :)Jeste falio save game ali se igrica završavala za pola sata pa nije bilo toliko strašno.
Link to comment

Ала сам се залудео са Блејзинг Ејнџелс, одавно ми се није десило да кад устанем ујутру, пре него што је готова кафа покренем неки гејм. Правоверни ће одмах скочити због аркадног карактера игре која се претвара да је симулација, но, ако тражите лаку забаву са солидном причом и максимумом акције, онда ово могу да препоручим. Нешто као CoD4, али на небу.

Edited by gotivac
Link to comment
Ала сам се залудео са Блејзинг Ејнџелс, одавно ми се није десило да кад устанем ујутру, пре него што је готова кафа покренем неки гејм. Правоверни ће одмах скочити због аркадног карактера игре која се претвара да је симулација, но, ако тражите лаку забаву са солидном причом и максимумом акције, онда ово могу да препоручим. Нешто као CoD4, али на небу.
CoD prezirem, prežvakana tema milion puta, i dalje očajan Quake engine, a FPS ionako znači First Person Stupid. Isto kao podjednako glupo đubre zvano Medal of Honor.
Link to comment
Da! Another World :)Jeste falio save game ali se igrica završavala za pola sata pa nije bilo toliko strašno.
Pola sata?! Ja ginuo toliko da bih smorio i kamikaze. Mrzim te <_<
Link to comment
Pola sata?! Ja ginuo toliko da bih smorio i kamikaze. Mrzim te <_<
Kako mi malo pre reče jedna forumašica: ko zna - zna. :)
:o CoD je jedna od najjacih igara ikad, pogotovo multiplejer :Hail:
To što ima ljudi koji i nisu za bolje nego FPS, ne znaci da CoD nije đubre neviđeno. Trči i pucaj; umara i zatupljuje.
Link to comment
CoD prezirem, prežvakana tema milion puta, i dalje očajan Quake engine, a FPS ionako znači First Person Stupid. Isto kao podjednako glupo đubre zvano Medal of Honor.
CoD није ни мој фаворит што се тиче FPS-a, ту су мени неприкосновени Wolfenstein ET (за мултиплејер) и Half Life (за синглплејер), CoD4 сам навео као представника солидне графике, нон-стоп акције и релативно лаке игре, што је упоредиво са Блејзинг Ејнџелсима о којима сам писао.Не улазим у то који се жанр игара теби свиђа, али мислим да су квалификације као "стјупид", "глупо ђубре" и сличне претеране. Не причамо о политици, него о игрицама. :) Edited by gotivac
Link to comment

Meni su Pirates! jedna od omiljenih igara,kako oni sa C64,tako i ovi novi iz 2004. :D U samom vrhu su mi i RPG igre.Neverwinter Nights na primer;trenutno igram Divine Divinity koja je klasican hack&slash,ali ima dobru pricu i odlicnu muziku,uz fin sistem razvoja skilova(igra je stara 6 godina,koliko se secam).Naravno,ima dosta igara sa konzola koje volim,pa zato imam emulatore za Psx i Super Nintendo.Za Super Nintendo bih pomenuo neprevazidjenu 2D pucacinu Super Metroid. :Hail: Tu su i poceci Final Fantasy,Breath of Fire serijala,sta reci osim genijalno. :) Psx igre je vecina igrala.Pandemonium,Parasite Eve 1&2,Herc`s Adventures,Breath of Fire 4,Catlevania su igre za svavremena(naravno ima ih jos). :P Ja kao fanaticni gamer,sam uvek spreman da isprobam neku novu igru,ali pucacine ne preferiram. :rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...