Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

On 21.6.2022. at 20:32, Calavera said:

pomerene krivulje težine na hardu (bar na početku, sećam se kako sam mlatnuo onog prvog zombija deset puta a on još bauljao okolo, odma sam prebacio na normal)

 

Bukvalno isto. Na normal previše lako, zaginem samo par puta dok ne provalim bosovu rutinu. A na hard je smorni slugfest.

Link to comment

Moram da probam taj vas God of War konacno (preferiram igre gde mogu da biram/formiram lika, po mogucstvu zenskog, no da ne sitnicarimo).

Cuphead mi je promakao i instalirah ga juce. Fenomenalan dizajn. Jeste teska igra, ali i velika navlaka u isto vreme. Predjoh Sargareposlava i jednu sumu, dok me Slot maltretira i dalje.

Vratih se konacno rimejku FF VII. Stigao sam bio negde do polovine i slucajno procitao negde da igra pokriva samo Midgar. Smorio sam se bio totalno, ocekujuci da sve moze stati u 80 GB. Vidim da je drugi deo za PS5, grubo najavljen za kraj 2023.

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Moram da probam taj vas God of War konacno (preferiram igre gde mogu da biram/formiram lika, po mogucstvu zenskog, no da ne sitnicarimo).

Cuphead mi je promakao i instalirah ga juce. Fenomenalan dizajn. Jeste teska igra, ali i velika navlaka u isto vreme. Predjoh Sargareposlava i jednu sumu, dok me Slot maltretira i dalje.

Vratih se konacno rimejku FF VII. Stigao sam bio negde do polovine i slucajno procitao negde da igra pokriva samo Midgar. Smorio sam se bio totalno, ocekujuci da sve moze stati u 80 GB. Vidim da je drugi deo za PS5, grubo najavljen za kraj 2023.

Da ti dodatno srušim Sneška, najavili su skoro baš da će FF VII da ide u tri dela...

Link to comment

Kapiram da je poenta zgrnuti novac, no preterase ga malo. Prvi deo je sjajan (da ne kazem prvi disk), ali sam ipak bio neprijatno iznenadjen vescu o nastavcima. Kada imaju 2, zasto ne bi bila i 3 dela.:lolol: Da je u pitanju neki skroz nov naslov, pa i da razumem. Kopka me samo da li ce prica i u drugom delu pratiti originalnu.

Link to comment

Navukao sam se na Cities Skylines kad sam ga uzeo free na Epicu, i vidim sad na Steamu ovu rasprodaju i uzmem igru sa svim DLC-ovima..

 

Međutim, nekoliko puta sam pokušao da započnem igru, i bukvalno svaki put krešuje, neće da uđe, preko Epica nikada nisam imao takav problem?! :frust:

 

Sad sam im tražio refund za sve, ali ako izduvam šta mi je činiti?! Imam ok konfiguraciiju, sve lepo radi preko Epica :dry:

Link to comment
15 minutes ago, zoki said:

Navukao sam se na Cities Skylines kad sam ga uzeo free na Epicu, i vidim sad na Steamu ovu rasprodaju i uzmem igru sa svim DLC-ovima..

 

Međutim, nekoliko puta sam pokušao da započnem igru, i bukvalno svaki put krešuje, neće da uđe, preko Epica nikada nisam imao takav problem?! :frust:

 

Sad sam im tražio refund za sve, ali ako izduvam šta mi je činiti?! Imam ok konfiguraciiju, sve lepo radi preko Epica :dry:

da ti nisu u koliziji instalacije ili makar oni user fajlovi koji su vezani za igre?

 

https://skylines.paradoxwikis.com/User_path#:~:text=Most of the files related,Application Support%2FColossal Order%2FCities_Skylines

Link to comment

Već su počeli da mi rade refund za neke DLC-ove, šta mi predlažeš, pošto stvarno ne znam šta da kupim za 100 evra jer sve ostalo igram na Soniju? Da pronađem te fajlove koje si postavio i obrišem ih?

Pre prvog pokušaja preko Steama sam uninstalirao igru na Epicu, jel trebalo još nešto da uradim?

Sent from Tapatalk

Link to comment

Joj, nisam pametan, ali tipa da prekopiraš te Epic sejvove negdje drugo za nedobog, pobrišeš te direktorijume i odradiš clean install sa Steama. Bukvalno se frljam napamet. 

  • Hvala 1
Link to comment

Baš su brzi na Steamu, već su mi vratili skoro sve pare, ali su trenutno "pending", u roku od 7 dana će mi biti u novčaniku pa ću tada probati ovo što kažeš..

 

 

 

edit: al su brzi, vratili sve pare, nije ni sat vremena prošlo.. :ohmy: sad čekam da mi skinu "pending" bar na nešto da potrošim dok je rasprodaja ako Skylines ne bude radio.. :unsure:

Edited by zoki
Link to comment

Auh, krenuo sam u No Man's Sky, ne znam kakvo je raspoloženje puka i stručnjaka, ali nešto ovako sam tražio odavno, mislim da će da mi legne samo tako. 

Link to comment
On 26.6.2022. at 14:02, James Marshall said:

Auh, krenuo sam u No Man's Sky, ne znam kakvo je raspoloženje puka i stručnjaka, ali nešto ovako sam tražio odavno, mislim da će da mi legne samo tako. 

Javljaj utiske.  Merkam dugo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...