Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

imate li neke sajtove gde se mogu skidati igrice, ove malo vece, kao sto su gta, pes, itd. ali ne mislim ono odes na pirate bay ukucas i da ti torrent nego bas sajtovi za igrice, da pronadjem nesto novo

Link to comment

 

Malko sam se uzbudio. 

 

Ceo pubertet sam proziveo kroz dvojku. Trojku nikad nisam igrao jer sam negde procitao da su zeznuli balans igre i da uopste nije AoE, da imas dve-tri ulti jedinice i samo se to stancuje. Ovo sad mi izgleda odlicno, reljef mi se svidja, ako su uspeli i da izmodeluju bonus/hendikep stats za brdjansku bitku bice spektakl.

  • +1 1
Link to comment

Igrao sam samo dvojku definitive edition, dobra je, mada mi se cini da je malo pregazilo vreme. Ja sam fan skirmisha, za definite nisam imao bas neku ekipu, pa sam igrao kampanje. Misije su dobre, ali me smara sto moras da igras svaku ozbiljniju dva puta, jednom da vidis kuda i kako ce da te cepaju i drugi put da bi se pripremio za to. Takodje, prica izmedju misija je bas zastarela, onaj narativ i crtezi su totalno 1999ta i Warcraft 2.

Link to comment

Monthly Sekiro update, evo u kom sam stadijumu:

 

 

Jebao ih majmun da ih jebao :isuse: 

 

Ostavljam ga za kasnije da ne bih razlupao inventar, idem polako da vidim šta ima Mibu Village da ponudi (mada mi je i tu već muka od Headless smarača).

Link to comment
5 hours ago, goofs said:

 

Malko sam se uzbudio. 

 

Ceo pubertet sam proziveo kroz dvojku. Trojku nikad nisam igrao jer sam negde procitao da su zeznuli balans igre i da uopste nije AoE, da imas dve-tri ulti jedinice i samo se to stancuje. Ovo sad mi izgleda odlicno, reljef mi se svidja, ako su uspeli i da izmodeluju bonus/hendikep stats za brdjansku bitku bice spektakl.

 

Dvojka je bila jedino što je moglo da prismrdi CM 01. Jbt ipsred SKC na tezgama pazarim cd i udri. Posle izvalimo da može da se igra u igraonici multiplayer. Ortak ukuca šifru pa vozi Porše i puca na sve nas :D

  • +1 1
Link to comment

Eee, to ono o građenju katedrale? 

 

Sećam se da mi je bila OK serija, a prilično mi se svideo i stripovski concept art iz igre. (Knjigu nisam čitao.)

 

Skidam, hvala, probaću jednog dana kad budem imao vremena.

Link to comment
Monthly Sekiro update, evo u kom sam stadijumu:
 
 
Jebao ih majmun da ih jebao :isuse: 
 
Ostavljam ga za kasnije da ne bih razlupao inventar, idem polako da vidim šta ima Mibu Village da ponudi (mada mi je i tu već muka od Headless smarača).
Bolje šamaraj majmuna, posebno ako si uspeo da ga dovedeš do druge faze. Tu je dosta lakše ako je preteklo šta od healtha.

Užasna borba, nakon toga mi nije na pamet palo da se petljam sa onom opcionalnom borbom sa dva majmuna.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Ta druga je opciona samo ako si već otišao u pravcu Mibu Village i tamo aktivirao quick travel idol.

 

Ako nisi, moraš posle peške da prođeš kroz tu double-teaming ape arenu :isuse: 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...