Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

6 hours ago, Filozof manijak said:

Kara-kitajci su definitivno rasvetili zagonetku :D

Postojao je strah da se previse razotkriva bas koristeci "karaktiai" :D

Nije bilo previse izbora ioanko. Bilo izmedju tog i "Saladiiiin! I believe we have some unfinished business!" :)

Link to comment

Te ocene su cesto subjektivna stvar. Treba uzeti u obzir i vreme izlaska recenzije. Meni je BG 2 bez dileme bolji od ovih par stvari ispred njega. Fallout 2 je takodje igra za top 10. Diablo 2 je bolji od prvog dela sigurno. Pillars of Eternity 1 i 2 su odlicne igre, takodje bolje od solidnog broja naslova sa liste.

Da, Fallout New Vegas je bolji od trojke i to dosta.

Edited by Miljenko
Link to comment

Skyrimu i Mass Effectu 2 svakako nije mesto u prvih 10, Skyrimu pogotovo. Ove igre nisu najbolje ni u sopstvenim serijalima, a kamoli da budu u 10 svih vremena. Half Life nisam igrao nikada, ali sam vrlo skeptičan prema tome da su tri Half-Life-a na prva četiri mesta.

 

EDIT: Oblivion bolji od Witchera 3 :rolf:

Edited by Ayatollah
Link to comment
Skyrimu i Mass Effectu 2 svakako nije mesto u prvih 10, Skyrimu pogotovo. Ove igre nisu najbolje ni u sopstvenim serijalima, a kamoli da budu u 10 svih vremena. Half Life nisam igrao nikada, ali sam vrlo skeptičan prema tome da su tri Half-Life-a na prva četiri mesta.
 
EDIT: Oblivion bolji od Witchera 3 :rolf:
To su ocene kritike, smešnih desetki na sve strane. Ocene korisnika su mnogo niže i za dobar deo naslova realnije, posebno tamo gde nema review bombinga

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...