Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

9 hours ago, Anonymous said:

Jel' ima neko preporuku za neku igru do 2000-te godine?  Crkla mi je video karta i stavio neki krš dok ne kupim novu. Naravno, dosta sam ih odigrao, ali dosta i propustio.

Da li si igrao Fallout 2 i Gothic 2? Najtoplije preporuke, ali završi prvo Planescape:Torment, to je one of a kind igra...

Link to comment

Torment? Ima ali ne znam koliko je pregledno na malim ekranima.

 

Sa druge strane razmišljao sam da ga uzmem u Switch izdanju, ali ne smem ni da zamislim displej iz 1999 razvučen preko današnjeg TV ekrana.

Link to comment

kupio si switch??? čuj, stvarno bi mogao tu i tamo prijaviti šta ima novo u gejmerskom smislu, mada kapiram da su ti moji lucidni osvrti nabili kompleks inferiornosti :sleep:

Link to comment

Ma dobio na poklon za NG ali nemam vremena mrzi me da se igram mnogo. Počnem trista stvari ali ništa ne odradim do kraja, dakle identična priča kao i sa PC igrama. Trajno mi stoji instaliran samo Just Dance, rekreacije radi... ali ni to mi se nešto ne da od kako sam shvatio da nema razlike u poenima između bacakanja po sobi i sedenja sa kontrolerom u jednoj ruci.

 

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Ma dobio na poklon za NG ali nemam vremena mrzi me da se igram mnogo. Počnem trista stvari ali ništa ne odradim do kraja, dakle identična priča kao i sa PC igrama. Trajno mi stoji instaliran samo Just Dance, rekreacije radi... ali ni to mi se nešto ne da od kako sam shvatio da nema razlike u poenima između bacakanja po sobi i sedenja sa kontrolerom u jednoj ruci.

 

 

ne zaboravi šta su mudri ljudi rekli na tu temu onomad:

 

215554825_6zToR-L-2.jpg

Link to comment
16 hours ago, Ayatollah said:

Da li si igrao Fallout 2 i Gothic 2? Najtoplije preporuke, ali završi prvo Planescape:Torment, to je one of a kind igra...

 

Igrao. O Gothic 2 znam moguće je više i od PB-a koji su ga pravili, recimo umem da odem u penal colony na samom startu igre, ali on je prejak za ovaj raspad od privremene kartice (kartica je bez ventilatora). Startovao Freelancer-a, hoće da radi, plus ovaj Torment ću da probam, ne znam zašto sam ga bio propustio.

 

Gađam polovnjaka RX 580 8GB, ima da se kupi za male pare, sad što su korišćeni za prokleto rudarenje, treba imati i sreće.

Link to comment

Ta cela ekipa koja "pravi" Star Citizen, na čelu sa Chrisom Robertsom treba da popase dugogodišnju robiju. Obzirom da se sve dešava u USA, pre će da dobije neku nagradu za inovativnost.

Edited by Ayatollah
Link to comment

Ja pokusavam po n-ti da predjem Gothic 2. Komandi sam se brzo podsetio, preteko relativno lako iz prvih par borbi i sada treba nabaviti luk i strele, posto nema dovoljno magic potions, sto je bezobrazluk sam po sebi. Ne volim kada me igra forsira, da igram na odredjen nacin. Meni je trojka bolja (graficki pre svega), plus mi se cini da neprijatelji nisu toliko brzi kao kod drugog dela, te mogu uteci, sto je svakako plus. Risen serijal mi je odlican, mada ga mnogi kritikuju. Za razliku od Gothic igara, prva dva Risen naslova sam zavrsio, dok sam kod treceg stao, kod neke nesretne misije sa morskim cudovistima. Mehanika je slicna, ucenje skillova fino. U dvojci (Risen) sam na kraju bio usavrsio macevanje skroz, toliko da me zadnji glavni skoro nije mogao dotaci i uz povremeno koriscenje riposte poteza, skidah polako HP protivnika.

 

Videcemo kakva ce mi biti dvojka sada, posto imam vise iskustva sa ovim tipom igara. Nervira me sto ne mogu blokirati vecinu napada (posebno zveri), zbog cega mi borba cesto deluje skroz random, odnosno zasnovana na sreci. Ja sam i u trojci 80% borbi resavao uz pomoc luka i strele, te se cini da ce se to ponoviti i ovde.

Ono sto je sigurno, nerviranja nece faliti.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Ok, ajde sad opet, dajte nešto po vašem mišljenju što je najbliže Binding of Isaac. Obožavam ovo sranjce. Igraču ga i dalje.

 

 

Znači nešto što ima RPG elemente (nekakvo napredovanje silnim igranjem), gdje session traje 15-30-45 minuta, gdje je svaki session nova nafaka, i da može i na stariji laptop.

 

Fala vi!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...