Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

na kom nivou igras? cekaj da dodjes to bonus kampanja, pogotove one sa vitezovima, to je bas dobro. mada se ja nisam smarao ni sa skellige. ovo je jedna od retkih igara koju sam odigrao do kraja, obicno izgubim strpljenje.

Link to comment

Ako sam dobro ispratio, Ajatola igra na Sword+Story, ja isto. Hrcak sam pa moram da odradim sve questove pre nego predjem u dalji predeo, ali da - Skellige ima 2-3 kraca questa za glavnu pricu i sve ostalo je zajebancija sa klanom Krajte. Duze je trajalo ono rovarenje po pecjinama sa Tris nego sve tri ove zajedno.

 

edit: btw, pitao sam pre par strana sta s novcem, sad trenutno imam 22k tako da je interesovanje za isti potpuno opalo. Prestao sam da lootujem bas sve, samo neke bitnije stvari, krenuo sam da skupljam relic maceve u stash sanduku :D jer ne znam zasto, neki su gotivni i zao mi da ih prodam. Od herbalista sam poceo da kupujem bukvalno sve sto ima, da mu ispraznim inventar, to mi po pravilu uzme izmedju 500 i 1000 dukata. I malo sam se bacio na Scavenger hunt questove, skupljam one scheme za izradu maceva i oklopa, koliko sam razumeo Witcher-Gear je najjaci u igri (ovaj jedan mac sto imam vucem vec 10 nivoa), pa da vidim mogu li da iskujem nesto valjano. 

Od one kovacice iz Crow's Percha sam dobio opak armor ali mi fale jos 2 nivoa da bih mogao da ga odenem :dry:

 

btw2, mrzim Crow's Perch jer imam 2min giljanja od fast-travel-posta do barona i kovaca i zapravo bilo cega bitnog tamo.

Edited by goofs
Link to comment

ma samo furaj witcher gear ovo ostalo ti nista ne treba. i ja sam furao sve questove, plus cistio mape, jer sam kompulsivac. jedino me gwent mrzelo da igram, mozda i to krenem sad kad sam krenuo 2x da prelazim igru na tezem nivou (blood&broken bones). DLC blood and wine je fantastican, obavezno ga treba igrati.

Link to comment

a cekajte, novci moraju da se konvertuju u odgovarajucu valutu? onaj neki seljanin me pitao da me za simbolicnu nadoknadu uvede kod bladi barona, al nekako nisam mogao da mu platim, pa sam morao da trazim ulaz kroz spilju.

Link to comment

Imas u Novigradu patuljka Vivaldija, on konvertuje novac i daje ti loan po potrebi. Ako igras Gwent questove naci ces ga lako, on je jedan od igraca.

 

That said - nijednom nisam konvertovao novac do sada, jer nije bilo potrebe. Samo tad jednom sto si pomenuo je to bio problem, ali imas lagan workaround, a i ne znam da l u tom trenutku imas pristup Novigradu.

Link to comment

e pa super, buduci da ne volim takve momente u igrama, tj nista sto nije klasicno borenje. Sem naravno ono u morouindu kad sam nasao na nekog goblina koji bukvalno daje onoliko koliko mu trazis za bilo sta sto prodajes, pa sam doduse vrlo brzo obesmislio igru jer sam uzeo sve para sto postoje, nakupovo oklopa i oruzja i Isao na sve kurseve koji postoje  u igri.

Link to comment
5 hours ago, goofs said:

Ako sam dobro ispratio, Ajatola igra na Sword+Story, ja isto. Hrcak sam pa moram da odradim sve questove pre nego predjem u dalji predeo, ali da - Skellige ima 2-3 kraca questa za glavnu pricu i sve ostalo je zajebancija sa klanom Krajte. Duze je trajalo ono rovarenje po pecjinama sa Tris nego sve tri ove zajedno.

 

edit: btw, pitao sam pre par strana sta s novcem, sad trenutno imam 22k tako da je interesovanje za isti potpuno opalo. Prestao sam da lootujem bas sve, samo neke bitnije stvari, krenuo sam da skupljam relic maceve u stash sanduku :D jer ne znam zasto, neki su gotivni i zao mi da ih prodam. Od herbalista sam poceo da kupujem bukvalno sve sto ima, da mu ispraznim inventar, to mi po pravilu uzme izmedju 500 i 1000 dukata. I malo sam se bacio na Scavenger hunt questove, skupljam one scheme za izradu maceva i oklopa, koliko sam razumeo Witcher-Gear je najjaci u igri (ovaj jedan mac sto imam vucem vec 10 nivoa), pa da vidim mogu li da iskujem nesto valjano. 

Od one kovacice iz Crow's Percha sam dobio opak armor ali mi fale jos 2 nivoa da bih mogao da ga odenem :dry:

 

btw2, mrzim Crow's Perch jer imam 2min giljanja od fast-travel-posta do barona i kovaca i zapravo bilo cega bitnog tamo.

Da, igram na S+S, premda razmišljam da prebacim na B&BB jer mi borbe postaju prelake. Ja isto čistim sve, osim kvestova sa trkama konja koji su mi do zla boga dosadni. Gwent i pesničenje su mi znatno bolji, to sam manje-više sve prešao - kod Gwenta više i ne dobijam karte od random trgovaca kada ih pobedim prvi put, valjda sam iscrpeo sve raspoložive karte, kod pesničenja sam pretukao onog trola koji je poslednji protivnik.

 

Što se para tiče, imam negde oko 40k + oko 1k nekonvertovanih florena. Kapiram da je pravljenje witcher opreme skup sport, pa štekam lovu za to, jer nameravam da napravim sve četiri škole opreme. Sve relic mačeve i ostalo prodajem odmah, u sanduku držim samo trofeje čudovišta, witcher opremu i neke sitne gluposti...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...