Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Gledano po Twitchu, League of Legends i Dota 2 su daleko ispred svih ostalih po popularnosti. Trenutno 360k i 300k gledalaca dok ovo kuckam. Nek je i pola na neku foru fejk, opet bolestina. Kakav crni Fortnite i CoD.

Link to comment

Lol, ne zezaj bre
u ovom trenutku Dota i LoL sigurno imaju neke bitne turnire pa imaju dosta publike, ali u poslednje 2 godine 99.9% vremena Fortnite je bio ubedljivo prvi.
kad je neki jak turnir onda jedan fortnajt streamer (npr Ninja ili Tfue) nabije po 300k viewera
Bilo je bukvalno Fortnite pa 15 praznih mesta. Najveci hype i peak na twitchu je bio tamo negde kasno prolece-leto-rana jesen 2018 i te brojke mozda nece nikad biti oborene. Ninja je u jednom trenutku imao 250.000 subova na twitchu (5$ platis da budes sub, a streamer dobije 3.5$ od toga), a kad je igrao sa poznatim reperima i JuJu Smith Schusterom to je gledalo oko 700.000 ljudi.
World Cup stream prosle godine je gledalo 2.5 miliona ljudi na twitchu i youtube

Link to comment

fortnite je najpopularniji jer 99% igraca su deca od 8 do 15 godina i zato sto je ninja stvoren da bude najpopularnji strimer.

 

mene bi bilo sramota da kazem da imam 20+ godina i da igram fortnite.

Link to comment

Ja probo, odigrao 3 minuta, letio padobranom minutipo, ušo u neku kulu, našo neko oružje iza nekakvih vrata, došo neki, mlatno me sjekirom, poginuh, deinstaliro. 

Link to comment
8 hours ago, James Marshall said:

Ja probo, odigrao 3 minuta, letio padobranom minutipo, ušo u neku kulu, našo neko oružje iza nekakvih vrata, došo neki, mlatno me sjekirom, poginuh, deinstaliro. 

 

pričao je već o tome ovde.

klinac moj igra. ja gledao neko vreme kako on igra, probao i ja, zgrozio se.

baš mi nema duha.

nit je neka brza arkada (tipa Quake, Unreal...)

nit je realna simulacija (tipa ARMA, Medal of Honor stariji...).

bzvz.

 

a možda je i samo pravljeno za neke nove klince.

Link to comment

Ja igro par sati Fortnite, ubio par likova, al me solidno izgazili. 

Jeste za novije klince, pogotovo sto ima taj graditeljski deo koji su valjda pokupili iz Majnkrafta (pretpostavljam, nisam ga igro) i onda moras da klikces nekim sumanutim tempom.

Gledao sam par puta nesto kratko turnire kada sam naleteo. Ti klinci i u praznom hodu, kada trce sa lokacije na lokaciju i dalje klikcu, vrte oruzja, samo da se nesto desava. Valjda su našpanovani na veći broj obrtaja od nas, lampaša

Link to comment

Ovo sto kaze Ravanelli, sve je to mnogo brže i sarenije. Non stop nov sadržaj, hype, masovna proizvodnja. 

Mislim možemo da kenjamo po fortnajtu ali da znaju posao znaju, fenomenalan content prave I drže pažnju balavaca. 

 

 

Link to comment

jebeni Grizman proslavlja golove plesom iz Fortnitea

 

tenor.gif?itemid=12234004

 

meni je klinac već par puta tražio da kupimo neke stvari u igri, i svaki put je bio neki šminkerski item (ples karaktera, skin za oružje, stikeri za padobran...).

ovo što je @Ravanelli kaže, koliko je bitna sama igra toliko je bitan, a možda i više, utisak koji ostavljaju u igri.

meni je to neshvatljivo. meni je statement kad nafilujem protivnika.

al jbg... generacijski jaz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...