Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

7 hours ago, napadaj said:

Poslednji CoD ima 175gb, Gears of War 4 oko 120 itd.

 

6 hours ago, renne said:

Rally 2 je 150 giga

 

Jbt, prvi Deus Ex je imao 524 Mb, i ja sam mislio kako je to strašno mnogo...

Link to comment
Quote

Jbt, prvi Deus Ex je imao 524 Mb, i ja sam mislio kako je to strašno mnogo...

 

I izmislio sve u odnosu na današnje igre pri tom.

Edited by Anonymous
Link to comment
2 hours ago, Anonymous said:

 

I izmislio sve u odnosu na današnje igre pri tom.

To posebno. Fenomenalna igra, iako je već 20 godina stara. Potpuno isto kao i Baldur's Gate 2, kome je takođe 20 godina.

Link to comment

Upravo sam pri kraju TOB ekspanzije i to ne EE verzije, vec obicne i slazem se u potpunosti. Velicanstven naslov. Sve je uklopljeno kako treba. 

Videcemo kakav ce biti BG3, sa petom edicijom pravila.

Link to comment

aj života vam nemojte stavljati svakakve gluposti ovde, ppp ipak ima neku reputaciju :dry: ovo nije čak ni prava recenzija nego editorijal, klikbejt tekst kojem je jedina svrha da natera likove koje se u 2020. godini još lože na pc vs. konzole priču da ga prenose po drugim forumima.

Edited by Calavera
Link to comment

Kakav clickbait, vidiš da je čoveku baš stalo da se obračuna sa elitističkim PC-D&D lobijem :D Četrdesetogodišnjake zove Boomers, valjda po posleratnom baby-boomu iz... 1980?

 

To su neke teške traume iz mladosti, mora da su ga u školi fellow nerds odjebali kad ih je ubeđivao da je JRPG jedini prihvatljivi RPG. Đubrad elitistička!

Link to comment

Krenuo sam da igram Witcher 3 pre par nedelja, i moj najmlađi sin (4,5 godine) se vrlo brzo navadio da me gleda i da se penje po meni i sedi mi u krilu dok igram, a brzo nakon toga i sam da igra (iako nema pojma šta treba da radi, još je premali). Sada ide po kući po ceo dan i viče "pusti vićera", a kad ga pustim da igra, vozi Geralta naokolo i baca Igni na sve strane :isuse: 

Link to comment

Veličanstveni GTA: Vice City je dolazio na dva diska, Return to Castle Wolfenstein na jednom, Max Payne kec na jednom... Džabe toliki gigabajti danas. Meni su poslednjih godina 2D igre mnogo zanimljivije od AAA naslova, ako ne računam Arkham serijal.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...