Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

po onome sto sam ja citao, let it die je prilican acquired taste. da je suda bio umesan u izradu, kapiram da bih ga i sam probao, ovako me recenzije odbijaju.

Link to comment

Ja imam Pro, pucaj :)

'Let it Die'
da li se vredi upustati u to ili bataliti? nisam nasao prikaz ovde kod nas, a izgleda kao nesto sto bi oduzelo mnooooogo vremena a to me odbija. deluje mi da cu se smoriti na stedini tornja, a onda zali boze bacenog vremena. mada, deluje zanimnljivo. unreal engine me vratio u mlados'
 
vise volim da igram 'The Last Of Us' i jos neke AAA igre tog tipa pomalo i polako. da gustiram za sve pare.
 
edit:
RDR2 i mene privlaci bas zbog tih mogucnosti chill outovanja. nemam ja zivaca da sedim i da se bijem sa sonijem 2 sata nonstop. klinac moze i hoce jos.  [emoji4]
 
edit2:
ko je na forumu expert za sony ps4pro. treba mi da ga malo gnjavim noob pitanjima?




Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
On 23.3.2019. at 10:34, James Marshall said:

Mene sad privlači ovaj Sekiro (jbg, slab sam na Sengoku), ako neko bude probao narednih dana, neka javi utiske, ne zalijeće mi se s lovom :lolol:

 

On 23.3.2019. at 12:16, renne said:

Prvi utisak pretreško, vraški teško, frustrirajuće

 

Probao i ja, prešao taj uvodni tutorial nivo... teško i frustrirajuće jeste ali uglavnom zbog kamere i debilnog konzolaškog "lock on" imperativa. Neprijatelja koliko hoćeš, prilaze ti na duel uredno jedan po jedan, kao krave na klanje... da bi te zatim, ako slučajno prebaciš lock na nekog drugog, saseklli u roku od odmah jer se kamera zarotira tako da ne znaš gde ti je dupe a gde glava :isuse: 

 

Probaću još malo ali sumnjam da ću imati strpljenja. Kratak je život da bi me nervirale takve igre.

 

 

Link to comment

@Weenie Pooh ja sam sekiru video samo na jutjubu za sad, ali zar se automatski lock-on ne moze iskljuciti u opcijama? u krajnjoj liniji, kapiram da ce ti kamera manje smetati kad se suzivis s igrom, pogotovo ako ne igras ovakve naslove previse cesto.

 

ali nevezano za to, paklena tezina je prakticno from softwareov m.o., trebalo bi ti strpljenja kako god okrenes :sleep: cak sam cuo da je ovo i teze od soulsborne igara jer si tamo mogao da overlevelujes skoro svakog protivnika, dok ovde nemas kuda nego da im naucis pokrete i eksploatises slabosti.

Edited by Calavera
Link to comment
7 hours ago, Calavera said:

@Weenie Pooh ja sam sekiru video samo na jutjubu za sad, ali zar se automatski lock-on ne moze iskljuciti u opcijama? u krajnjoj liniji, kapiram da ce ti kamera manje smetati kad se suzivis s igrom, pogotovo ako ne igras ovakve naslove previse cesto.

 

Nije uključen auto lock-on by default, ali se lockuje na R kao i kontrola kamere, pa kad pokušavam da zarotiram u jednom pravcu redovno otključam, zaključam na nekog drugog, i onesvestim se od vrtoglavice :dry: 

 

Pokušao sam da igram preko tastature i miša, ali niti vidim gde se customizuju keys, niti me miš oslobađa debilnog lock-on imperativa. 

 

Što se tiče težine, ubili me jesu jedno šesnaest puta već na tutorial nivou tako da ste verovatno u pravu... ali više mi je smešno kako bosove moraš po dva-tri puta da finiširaš a animacija je svaki put takva da ne vidim kako preživljavaju.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Nije uključen auto lock-on by default, ali se lockuje na R kao i kontrola kamere, pa kad pokušavam da zarotiram u jednom pravcu redovno otključam, zaključam na nekog drugog, i onesvestim se od vrtoglavice :dry: 

 

Pokušao sam da igram preko tastature i miša, ali niti vidim gde se customizuju keys, niti me miš oslobađa debilnog lock-on imperativa. 

 

Što se tiče težine, ubili me jesu jedno šesnaest puta već na tutorial nivou tako da ste verovatno u pravu... ali više mi je smešno kako bosove moraš po dva-tri puta da finiširaš a animacija je svaki put takva da ne vidim kako preživljavaju.

 

lock-on je na r3, ne? ako je tako, samo ga nemoj koristiti u guzvi :happy: mislim, pricam napamet, ali procitao sam gomilu recenzija za ovo i niko nije kukao na kontrole.

 

a to za animacije nije nista, bar mozes da se pretvaras da imaju jake kosti ili nesto :D u yakuza igrama imas kiryua koji navodno ide u batmanovu skolu neubijanja, mada mu to ne smeta da tu i tamo zgrabi pistolj na ulici i ispali po par metaka u bezboznike:

 

 

Link to comment

Šta, niko se nije isprimao na Apex Legends? :blink:

 

On 18.2.2019. at 18:23, Moća said:

Jedno pitanje vezano za Fortnite, ako ga deinstaliram sa kompa sve sto je u igrici skupljeno ostaje na nalogu jel tako? Znaci ako sutra dan odlucim da ga instaliram ponovo samo se ulogujem preko naloga i sve je tu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Heh, Fortnite igrač... zašto nisam iznenađen :huh:

Link to comment

ja ga imam instaliranog dva meseca a odigrao sam mozda 5 partija :D bilo bi lepo da im je matchmaking vise fokusiran na spajanja igraca slicnog nivoa, ovako redovno upadnem s neka dva profesionalca i userem im se u svaku sansu za pobedu. trude se ljudi, konstantno se krecu, pinguju levo-desno, a ja se 15 sekundi dvoumim koje oruzje duzmem...

Link to comment
25 minutes ago, Calavera said:

lock-on je na r3, ne? ako je tako, samo ga nemoj koristiti u guzvi :happy: mislim, pricam napamet, ali procitao sam gomilu recenzija za ovo i niko nije kukao na kontrole.

 

Pa kad nisu navikli na bolje kao Master Race, inače bi kukali :nobles: Moram da rotiram jer se i tako lockovan nekad nađem leđima okrenut neprijatelju, samo ne smem da pritiskam. 

 

Nedavno sam igrao Far Cry 5 uz miša i tastaturu, smorio se žestoko iz drugih razloga, ali svaki put pomislim kolika li je jebada igrati to na konzoli i besomučno vrteti stikove... pa još ako sedneš za volan, uf.

Link to comment

Ja za stolom ni ne forumašim, a kamoli da gejmujem. Miš sasvim pristojno klizi po kauču, tastatura čuči u krilu... zapravo desktopu najbliže prilazim kad me natera uštekani kontroler. 

 

Link to comment
42 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ja za stolom ni ne forumašim, a kamoli da gejmujem. Miš sasvim pristojno klizi po kauču, tastatura čuči u krilu... zapravo desktopu najbliže prilazim kad me natera uštekani kontroler. 

 

 

more power to you onda, meni je i sama pomisao na tastaturu i mis bilo gde van stola repulzivna. ove kontrapcije ko na ovom gornjem videu su mi narocito blesave, toliko cimanja da bi se izbegao najprirodniji kontrolni metod za igranje...

Link to comment

Ma najprirodnija je Padmasana - svako stopalo o butinu kontra noge, rukama se obrazuje lotus mudra, kanališeš kundalini energiju kroz sve kičmene pršljenove i Šiva da te vidi.

 

Sad, da li ćeš u rukama držati Xbox controller ili bežičnu tastaturu, to je stvar ukusa. Odeća je takođe opciona:

 

maxresdefault.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...