Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

:D 

Nisam ni postovao vrednosti radi, ali iz posta u post ko iz rukava prosipati podatke koji bez greske ukazuju na pasionirano pracenje necije kucne situacije, pa se na sve to, kad zagusti, vaditi na 'gde su mladi, tu je sala..'...

A sto se radnicke klase tice, ako je ono radnicka klasa... :sleep:

 

Link to comment

Vidim da će ovde biti potrebno stavljati captcha sa pitanjima iz istorijata igara pre postovanja. :dry:

 

 

Elem, naletim slučajno na ovaj video. Setio sam se da je Svet Kompjutera testirao betu ove igre, onda kada se pojavila, 2009. godine. Pošto nisam od tada ništa čuo o njoj mislio sam da je kaput. Međutim, ispada da je od 2011. f2p i da serveri i dalje rade iako je zadnji update bio tamo neke 2015. godine. Čovek je ovo testirao 2017 pa sam skinuo instaler da probam. Cela igra zauzma oko 5GB i laka je na resursima. Gotovo da nema žive duše, tj. za dva dana sam video možda dve osobe a i čet je mrtav. 

 

Igra kao igra ima onaj Fallout šmek ali bez ikakve žurbe ili moranja da se nešto radi (nema dnevnih ili nedeljnih zona, conquesta ili nečeg sličnog). Sećam se da je valjda pokojni Vasa opisivao kako je u Fallout-u 3 sedeo ispred neke daščare i blejao. E ovo može da se shvati kao takav doživljaj. Možete da sedite i do prekosutra ubijate škorpione ili neke mutirane piliće sa terase ili se baviti samo low level craftingom. Ima tri početna grada (valjda za dps-ere, healere i craftere) a ja sam odabrao treći. Respawn time za resursne nodove je mali a pošto se ne takmičite sa drugima za njih igra se može shvatiti kao C verzija Fallout-a 3 sa online only ograničenjem. 

Link to comment

Ne verujem da je iko shvatio suviše ozbiljno, ali svakako nam bezveze smara savršeno pristojnu temu svojim lenjim čovek iz naroda trolovanjem. 

 

Moglo je i bez bana, ali nije kao da ću suzu proliti.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Steampunk Zombie Survival Tower Defense RTS :Hail: Preporuka.

 

Da se kurjak ne zabrine, skinuo sam je za džabe.

 

javljaj je li cemu, verovatno cu je i ja cekirati kad izadje iz early accessa :sleep:

Link to comment

Ovo topik igre?

 

Šta god, posle svih fenseraja koje sam probao sa novom mašinom sam se vratio na Anachronox iz 2000-te. Grafika nula, bila je loša i onda, ali lepo umirem od smeha dok je igram, koliko je duhovito napravljena. Neka dobra duša bi trebala da uradi rimejk.

Edited by Anonymous
Link to comment
13 hours ago, Calavera said:

javljaj je li cemu, verovatno cu je i ja cekirati kad izadje iz early accessa :sleep:

 

Meni je taman, podseća me na staaari Warcraft samo kad bi se sve vrtelo oko (undead) zerg rush. Jedini problem za sada je što kretanje jedinica povremeno uspori do neigrivosti bez ikakvog jasnog razloga - valjda pokušava da obračuna šta rade i kako se kreću sve milijarde™ zombija po obodima mape pa zato ne stiže mojih desetak ljudi :dry:

Link to comment
3 hours ago, Calavera said:

to mora biti do hardverskih zahteva, ne?

 

Svakako, stara mi je mašina, ali nije ni najbolje optimizovano. Nema potrebe da se opterećuje procesor animiranjem milion zombija koji se na ekranu niti vide niti na bilo šta utiču. Do onih masovnih scena još nisam dogurao, tu bih razumeo da zakuca, ali ovako mi je bezveze jer na ekranu jedva da ima desetak jedinica a on odjednom počne da se muči...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...