Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Aprgjed verzija moj tata je koliko moja žena zarađuje ahahahahahhah
MI BOGATI hahahaha hahahaha placem

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока


Koji je tebi? 90% vremena si ok, a onda počneš da radiš gluposti... Što prozivaš ljude što kupuju igre i zaviruješ im u džepove? Hoćeš tako da ideš i na teme o stanovima i propituješ odakle im pare za stan? Ili na nove automobile? Ili na modu?

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Koji je tebi? 90% vremena si ok, a onda počneš da radiš gluposti... Što prozivaš ljude što kupuju igre i zaviruješ im u džepove? Hoćeš tako da ideš i na teme o stanovima i propituješ odakle im pare za stan? Ili na nove automobile? Ili na modu?
 

ko im zaviruje u dzepove, sto bi rekao nas narod "sami pali sami se ubili hvalisanjem kako su bogati i pokusajima da odgovore nesto duhovito i smisleno, ja samo iskazao sok i nevericu na pocetku, ko im kriv kad ulaze u frku kad su slabiji"

Link to comment
13 minutes ago, kurjak92 said:

ko im zaviruje u dzepove, sto bi rekao nas narod "sami pali sami se ubili hvalisanjem kako su bogati i pokusajima da odgovore nesto duhovito i smisleno, ja samo iskazao sok i nevericu na pocetku, ko im kriv kad ulaze u frku kad su slabiji"

Neče biti, tvoj komentar je bio prvi, "Buržuji jedni, kupujete igrice. Šta je sledeće, kupujete fimove i serije?"...

 

Jbg, bolje se pokri ušima i izvini ljudima... Nisu ljudi krivi što zarađuju dovoljno da kupe igrice, filmove i serije...

 

 

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Neče biti, tvoj komentar je bio prvi, "Buržuji jedni, kupujete igrice. Šta je sledeće, kupujete fimove i serije?"...

 

Jbg, bolje se pokri ušima i izvini ljudima... Nisu ljudi krivi što zarađuju dovoljno da kupe igrice, filmove i serije...

 

 

Sta ja mogu kad nekome pormice ironija sala sega pa se nalazi prozvan i pogodjen i krece u rat koji ne moze da dobije. I to su dva komentara 

Link to comment
Just now, kurjak92 said:

Sta ja mogu kad nekome pormice ironija sala sega pa se nalazi prozvan i pogodjen i krece u rat koji ne moze da dobije. I to su dva komentara 

Ovaj, kako da ti kažem, oni su rat dobili...

 

A ti ćeš zbog tog posta da oladiš od foruma nedelju dana, jer, možda je to tebi šala, ali su se ljudi osetili prozvani... I da si se izvnio odmah, nekeko bih ti verovao da je šala, ovako, jok... Posle si još prozivao, bez potrebe...

Link to comment
15 minutes ago, radisa said:

Neče biti, tvoj komentar je bio prvi, "Buržuji jedni, kupujete igrice. Šta je sledeće, kupujete fimove i serije?"...

meni je to zvučalo kao da se kurjak zajebava :D

 

ladno ne verujem da ćete zbog ovog da ga banujete?

(meni sve deluje kao zezanje... i njega i precoga sam tako shvatila...)

Edited by pt 2.0
Link to comment
Just now, pt 2.0 said:

meni je to zvučalo kao da se kurjak zajebava :D

 

Pa da se zajebavao, onda se ne bi tako nastavilo, zar ne? Ljudi su se našli prozvani, a na to se odgovori sa "ma koji ti je, zezam se", a ne sa ovim izlivom HAHAHAHA idiotluka...

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Pa da se zajebavao, onda se ne bi tako nastavilo, zar ne? Ljudi su se našli prozvani, a na to se odgovori sa "ma koji ti je, zezam se", a ne sa ovim izlivom HAHAHAHA idiotluka...

pa tako se i nastavilo dok namenski nije otišao da kenja na moderaciji kako kurjak vređa ljude unaokolo.

doduše, ne moram ni ja sve da razumem.

Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

pa tako se i nastavilo dok namenski nije otišao da kenja na moderaciji kako kurjak vređa ljude unaokolo.

doduše, ne moram ni ja sve da razumem.

 

2 hours ago, kurjak92 said:

jednom rukom kucam robu i vracam kusur, drugom slazem intelektualno vas petoricu #dominacija

 

38 minutes ago, kurjak92 said:

ko im zaviruje u dzepove, sto bi rekao nas narod "sami pali sami se ubili hvalisanjem kako su bogati i pokusajima da odgovore nesto duhovito i smisleno, ja samo iskazao sok i nevericu na pocetku, ko im kriv kad ulaze u frku kad su slabiji"

 

31 minutes ago, kurjak92 said:

Nisi tako govorio kad si mi se obracao preko pm ljubavi :*

 

2 hours ago, kurjak92 said:

ako se pravdate jer je meni dosadno, jeri to moja pobeda?

 

2 hours ago, kurjak92 said:

Ne lozi se glavati, pre neki mesec si kukao ovde kako si bez posla, a posle si se bacio na minarenje bitointa lololoolo ne znas na sta ces pre da potrosis te zaradjene milione

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...