Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

3 hours ago, Calavera said:

 

jeste, na ovog macana:

 

image-uploaded-from-ios-11.jpg

 

sjajna masina! jedini problem je sto sam instalirao ovaj exploit za 5.07 firmware, pa ne mogu da igram nista sto je izaslo posle god of wara. no dobro, nije da se nema sta djuskati dok ne izbace novi exploit :sleep:

 

rdr 2 deluje kao bas specificno iskustvo, nesto na tragu one simulacije zivota koju sam spominjao u osvrtu na shenmue. pogledaj neki footage pre nego sto ga pazaris, primetio sam da izaziva prilicno oprecna misljenja.

 

 

A cemu sluzi taj exploit? 

Link to comment
1 hour ago, Zabalujev said:

Pa da, za razliku od Uncharteda koji, ma koliko je Nejt zabavan, a devojke zgodne, smori od silnog napucavanja - mislim, koliko je, aman zemljak Lazarević uspeo da dovuče svojih plaćenika na onaj Tibet, kad mu je Nejt pobio buljuke i još uništio voz? I kako uspevaju da se pojave iza svakog direka u najdubljoj grobnici do koje se Nejt silno namučio da dođe?

I trebalo bi dovršiti i Uncharted 3, pa da mogu još da se žalim :D

 

682802964_8CjvU-2100x20000.jpg

 

inace, ja sam bas obracao paznju na ta pojavljivanja henchmena niotkuda dok sam igrao uncharted, to postaje sve neobjasnjivije kako serijal napreduje. u kecu je to jos bilo relativno realno (nate zaboravio da zatvori vrata kripte, tako nesto), u trojci izbivaju iz vazduha :D

 

36 minutes ago, *edited by mod said:

A cemu sluzi taj exploit? 

 

igranje za dzabe, s tim sto ne smes online i zavisis od verzije firmwarea na kojoj je igra izasla (gow je izasao na 5.05, ali rdr 2 je vec na 6.0).

Link to comment

Vidis nisam ni znao da su ga krekovali.

 

A za Natea jbg to je boljka jos od njegove mame Tomb Raidera. Kada bi se pucalo na full realnost ispala bi simulacija arheologije i setanja ili u najboljem smucaju simulacije lova.

Link to comment

RDR2 je tako neponovljivo iskustvo... pravo remek delo u svakom aspektu. Na Pro izgleda i radi fantastično. Svaki dan po sat-dva, lagano. Uhvatim sebe da igram sat vremena domine, all fives :D Kao u Vičeru sa Gventom, mislim da sam na kraju više sati potrošio na njega nego na main quest. Druga strana medalje... šta igrati posle RDR2, bukvalno sam prodao odmah novi Assassin's kad sam počeo Redemption. Porasli standardi :)
Čeka se RE2 i Sekiro a do tad još koji put Detroit i Gow :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Priča se da će RDR2 ići i na PC.
Gotovo sigurno. Dali su timed exclusive konzolama kao sa GTA V. Jedini razlog što prvi RDR nikad nije portovan je užasan kod... praktično bi morao da se radi remake od nule.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

nije uopste, apdejtujes ps4 na odgovarajuci firmware (ako je potrebno), ukucas 2 dnsa i gotov si. jedina fora je sto ovaj metod radi samo za konzole na 5.07 ili ispod, ako si vec apdejtovao na noviji firmware, nista od exploita. evo ovde fino objasnjeno, nek se obrise ako je protiv pravila foruma:

 

 

Link to comment
23 hours ago, Calavera said:

nije uopste, apdejtujes ps4 na odgovarajuci firmware (ako je potrebno), ukucas 2 dnsa i gotov si. jedina fora je sto ovaj metod radi samo za konzole na 5.07 ili ispod, ako si vec apdejtovao na noviji firmware, nista od exploita. evo ovde fino objasnjeno, nek se obrise ako je protiv pravila foruma:

 

 

dojaja!

ima ih sada polovnjaka za fazon 150 evra. ima da se počastim jednim krekovanim za na lokalu i jednim postenim za onlajn.

srbija!

Link to comment
11 minutes ago, ToniAdams said:

jbg, nisam trenutno u otadzbini. sad gledam, ima na ibeju za 200, satro minimalno rabljen, 6 meseci garancija.

 

nije ni to lose, samo bi morao nekako da proveris da je firmware 5.07 ili nize.

 

imas i zvanicni ps4 black friday bundle za $200 sa spajdermenom, samo sto je taj minimum na 5.50, pa uzimaj samo ako ti treba za online.

 

ps4-black-friday-2018-bundle.jpg

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...