Jump to content
Marvin (Paranoid Android)

Igre

Recommended Posts

Calavera

nije u re4 bilo toliko qte sekvenci, koliko se secam, samo su hvatale na prepad :D

ja sam prva dva witchera odigrao relativno skoro i u razmaku od cca godinu dana, i secam se da mi je prvi bio bolji od drugog. dvojka jeste mnogo lepsa za oko, ali me je nerviralo sto sam propustio pola sadrzaja zbog onog izbora na kraju prve trecine igre. i borba mi je bila bolja u prvom delu, mada mislim da je to nepopularno misljenje.

Miljenko

U prvom delu si napitke moga uzeti i tokom borbe, sto je bilo elegantno resenje. Sama mehanika borbe je bila rogobatna, no nije strasno. U drugom me je nerviralo ispijanje napitaka tokom pripreme i zatim imas njihovo vremensko trajanje. Ides tamo-vamo i baaam, eto ga glavni i ubiju te kao zeca. Graficki je drugi bolji naravno, a to sa odvajanjem price stoji, mada tesko da je moglo biti reseno drugacije. Ja sam dosta kasnije saznao za deo price iz drugog scenarija, pa se zatim i nakanih da ga odigram. Treci je, kao sto rekoh, fenomenalno zaokruzena celina; mozes da se mlatis sa monster zadacima, istrazujes zemlje, resavas redovne questove; imas dva sjajna DLC, za zavrsetak price o Geraltu (to ni ja jos nisam presao, upravo se spremam, zapoceh ponovo igranje).

Calavera

dobro, ne moras mi sad i zazubice stvarati :dry:

forgotton anne je igra 1 od onih igara koje izgledaju spektakularno u pokretu. sjajan vizuelni dizajn, senke, animacija likova, sve odaje utisak najfinijeg crtaca. ovakav kvalitet grafike je ne tako davno bio rezervisan iskljucivo za sinematike, a sad skoro i ne primetite kad igra odluci da vam dodeli kontrolu nad likom. spektakularno:

nazalost, ostatak igre nije vredan pomena. standardna prica o pobunjenicima koji su zapravo dobri momci i devojke, dijaloski izbori koji (sem mozda ovog prvog) ne znace nista, zagonetke sa spustanjem i povlacenjem poluga, kilavo platformisanje... mozda bih izdrzao do kraja da je igra kraca, ali kriticari mahom spominju 7-10 sati, tako da sam ipak batalio.

Weenie Pooh
11 hours ago, Calavera said:

forgotton anne je igra 1 od onih igara koje izgledaju spektakularno u pokretu. sjajan vizuelni dizajn, senke, animacija likova, sve odaje utisak najfinijeg crtaca. ovakav kvalitet grafike je ne tako davno bio rezervisan iskljucivo za sinematike, a sad skoro i ne primetite kad igra odluci da vam dodeli kontrolu nad likom. spektakularno:

Najfinijeg crtaća iz Ralph Bakshi vremena? Kvalitet grafike my shiny metal ass. Ali dobro™, ti si čovek kom je 1 Bojack Horseman vizualno impresivan.

Calavera

ako ne znas da cenis lepe stvari, ja ti ne mogu pomoci :sleep: a to za bojacka si me pomesao s nekim, meni je animacija tamo totalno u sluzbi price.

Weenie Pooh

Uf izvini, bio sam ubeđen da sam se s tobom objašnjavao oko toga da BJHM, iako genijalna serija, ne može nikako da se hvali po osnovu visuals.