Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Jos nesto o POE 2. Neke lokacije se obilaze/prelaze, samo uz pomoc skill checka. Pozitivno je sto je u to ukljucen ceo party. Predivno izgleda za sada. Kao i u prvom delu, glavni lik mi je pale elf female rouge.

Edited by Miljenko
Link to comment
18 minutes ago, Miljenko said:

Jos nesto o POE 2. Neke lokacije se obilaze/prelaze, samo uz pomoc skill checka. Pozitivno je sto je u to ukljucen ceo party. Predivno izgleda za sada. Kao i u prvom delu, glavni lik mi je pale elf female rouge.

Gledao sinoć filthyrobota kako igra, ispeglana je maksimalno. Mada je meni im prvi deo bio odličan

Link to comment
18 minutes ago, teacher said:

Gledao sinoć filthyrobota kako igra, ispeglana je maksimalno. Mada je meni im prvi deo bio odličan

I ja sam bio prezadovoljan prvim delom, no ovo je ipak prijatno iznenadjenje. AI kompanjona je neuporedivo bolji, nema povremenih stajanja u mestu, kao u prethodnom nastavku.

Zaboravih skill tree, koji je sada savrseno pregledan.

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, teacher said:

Kako smaraju ove cinamatic scene u PS4 igrama

 

dobro, to je stvar ukusa, ali pazi ti tu produkciju... kad sam cuo da je cela igra 1 neprekinuti tracking shot, pao sam na dupe :D

Link to comment
Just now, Calavera said:

 

dobro, to je stvar ukusa, ali pazi ti tu produkciju... kad sam cuo da je cela igra 1 neprekinuti tracking shot, pao sam na dupe :D

Meni je bzv kuda ide single play, 75% cinematic I 25% akcije

Link to comment
3 minutes ago, Calavera said:

a nije bas tako, danas bar ima igara za svaciji ukus. god of war i slicni aaa proizvodi su cak i na soniju u debeloj manjini.

 

god of war je još super, šta je npr uradio NBA 2K18, koji se pretvorio u jednu veliku reklamu gde je softverski ugrađeno da ne možeš prekinuti cinematic. realno, nemam vremena da igram indie igrice, a još manje imam vremena da gledam tuđa izdrkavanja u cinematic scenama.

Link to comment

Forza ima identični momenat na početku, bar u oba dela koja sam ja probao, da ne možeš nikako da prekineš uvodni cinematic pre prve vožnje.

i to traje i traje... i ti klikćeš redom po tasterima... i sve u fazonu možda je "menu", možda je "B"... užas...

Link to comment

Stvarno ne znam šta im to treba, cena nove aaa PS4 igre je od 70e pa naviše, plus svi imaju neku mamiparu u okviru igre ili season pass. Platiš sve to i onda gledaš po 5 minuta neko izdrkavanje

Link to comment
3 hours ago, teacher said:

Stvarno ne znam šta im to treba, cena nove aaa PS4 igre je od 70e pa naviše, plus svi imaju neku mamiparu u okviru igre ili season pass. Platiš sve to i onda gledaš po 5 minuta neko izdrkavanje

 

Cena nove aaa igre je uvek 60e/60$, osim ako ne uzimaš neke eksluzivne pakete.

Link to comment

Meni cinematici nisu problem, ako nisu sami sebi svrha, čak mogu izuzetno pozitivno da utiču na imerziju u igri (primeri Witchera, KOTOR-a ili Mass Effecta to pokazuju). E sada, ako je suština igre cinematic, onda to jeste bulja, ali takvih igara je bilo i pre 25 godina (Knight's Tale ili tako nešto, kada si u suštini gledao crtani film, i samo si trebao da povučeš džojstik u određenom smeru u nekom trenutku).

 

Btw, glavinjam kroz White March I trentuno, pokušavam da otvorim Durgan Battery. Mnogo sam daleko od kraja, a već izašao drugi deo. Kada ću ja stići to sve da odigram, pojma nemam - D:OA 2, PoE 2, KC:D, a recimo još uvek nisam odigrao Witcher 3...

Link to comment
9 minutes ago, Ayatollah said:

a recimo još uvek nisam odigrao Witcher 3...

 

Srećniče. Ja bih voleo još jednom da ga odigram "po prvi put".

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...