Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Jel zna neko koja prevara stoji iza cena ovih proizvoda?
 
https://allstarhappy.com/
prevara da uzmu par hiljada $ i nestanu



Registered On


2020-06-24


adresa i telefon koja izlazi na Whois je korišćena već. scameri često nemaju ni mašte, ne ulože trud a domain hostovi pojma nemam zašto ne blokiraju u nastajanju. valjda uzmu novac i zabole ih


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
38 minutes ago, JozoMujica said:

Da, nego mi je bilo neobicno sto fb dopusta reklame za ovo...


FB ne filtrira pouzdanost reklame, samo eksplicitni sadrzaj. Pare ce uzeti od svakoga, a blokirace nalog tek nakon visestrukih prijava.

 

Shopify i PayPal u ovom slucaju bi trebalo da rade bolji posao, pre svega PayPal jer ipak nije tako jednostavno registrovati biznis na PayPalu i vezati ga za stvarni racun u banci. 
Zato po pravilu treba izbegavati shopove koji ne pruzaju uslugu placanja putem PayPala.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Platio sam nešto u Tehnomaniji, međutim i posle tri nedelje nisu evidentirali uplatu niti poslali robu u vrednosti 300e. Na mejlove ne odgovaraju nikako, u call centru kažu da je sve u redu, nije im jasno, proveriće i sve tako već sedam dana zovem svakog dana. Šta uopšte može da se uradi u toj situaciji? Da odustanem i tražim povraćaj novca opet moram preko mejla na koji ne odgovaraju. Je l' postoji neka inspekcija kojoj može da se prijavi? Koji su rokovi uopšte da evidentiraju uplatu? Da nije propala Tehnomanija? Da sam poručio sa nekog nepoznatog sajta, već bih bio siguran da se radi o prevari.

Link to comment

Mislim da ne postoji rok za "evidentiranje uplate". Njima je uplata stigla sledeci radni dan kroz izvod od banke i to je to. 

Tebe treba da zanima rok isporuke koji bi morao da pise negde na sajtu. Predlazem da vidis sa npr Efektivom da te upute za dalje korake.

 

Oni su generalno u raspadu. Mi pre neki dan narucili frizider, zvali za 2 dana da kazu da nema na stanju (a pisalo je da je raspoloziv). Zato uglavnom sa domacim trgovcima idem na varijantu placanja pouzecem.

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Jel kupovao neko sa sajta shein.com? Jel salju iz USA ili imaju ispostavu u Evropi?

 

Kineski sajt, tj. salju iz Kine.

Edited by jms_uk
Link to comment
On 15.3.2020. at 12:02, InvisibleLight said:

Nike-Blazer-Mid-77-Leather-White-Red-CZ1

 

samo da prijavim da su stigle (ne za mene :() lepotice sa crnim znakom

preko nekog lika koji prebacuje stvari iz inostranstva

patike + usluga 15 000

Link to comment
21 minutes ago, beyoncé said:

 

samo da prijavim da su stigle (ne za mene :() lepotice sa crnim znakom

preko nekog lika koji prebacuje stvari iz inostranstva

patike + usluga 15 000

Jeeee, dobro ste prosli

Jyce su izasle i s roza znakom,i nekako kyl izgledaju, al i dalje su mi najlepse s crnim ( i ove moje s crvenim)

Btw prve nedelje nosenja mi pukla ona trakica na jeziku, ispod koje provuces pertlu. Mrzelo me da odsniravam do kraja polako nego sam izvlacila nogu na silu i..

Link to comment
22 hours ago, Moća said:

Jel kupovao neko sa sajta shein.com? Jel salju iz USA ili imaju ispostavu u Evropi?

Moja žena ih voli, solidan kvalitet, ne očekuj bog zna sta. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...