Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

ne znam, vise nista nema smisla. sama zena sa saltera mi rekla da pisem prijavu kontroli, posto mi nista nisu ostavili u sanducetu. ja pitala hoce to vratit moj paket, ona rekla da nece, ja se okrenula i otisla. nije vredno mojih zivaca, svakodnevni zivot u srbiji je provlacenje u kom se nadas da ces proci sto manje stete, znas da ce je biti, al gledaj da je sto manje. prosli isti paket sam dobila, ovaj nisam, racunam da sam dobro prosla. jbga. 
 
[mention=1081]El Guapo[/mention]
 
tenks. 
Isto su i meni rekli kad sam se zajebo i nisam pratio TN i po mojoj računici , paket nije bio u pošti ni tih 5 dana.
Srećom, Ali vratio pare.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment

Instalirajte 17Track, dobra je za praćenje paketa.

 

Doduše, ako nemate tracking, džabe i aplikacija... Eventualno da tražite post restant u pošti, pa da proveravate s vremena na vreme.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 14.1.2020. at 9:11, El Guapo said:

Isto su i meni rekli kad sam se zajebo i nisam pratio TN i po mojoj računici , paket nije bio u pošti ni tih 5 dana.
Srećom, Ali vratio pare.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 

 

moj slucaj je za rubriku verovali ili ne. 

 

pre neki dan pozvala me nepoznata zena, predstavila se da je iz poste, izvinila se sto me zove u nezgodno vreme, pitala dal sam ja ta i ta i dal sam narucila paket odatkle, da je naletela slucajno na podatke o paketu za koji joj nije jasno zasto nije urucen i zasto je zavrsio na carini, da je spazila moj izbledeli broj telefona, i da me zove da me pita da li ga i dalje zelim, posto ako da, ona ce pisati da ga vrate, i da se ne brinem, i izvinila mi se jos jednom sto se sve zakomplikovalo. posle 36 sati zove tip da je doneo paket. 

 

platila sam dodatnih 865 dinara. pogledala sam izvestaj sa carine, naplatili su mi pdv na vrecu veja 512 dinara, a ovih trista i nesto ne znam sta je. 

 

Edited by darling
Link to comment

ne znam, ne pise. nit mi je tip doneo ikakav racun. koliko je reko, toliko sam dala, mozda je sebi stavio u dzep 350 dinara :D

sta god da je, drago mi je da se zavrsilo, da ne moram da se drkam s povratom novca i sto imam pice za misice. 

Link to comment

Sve sjajna iskustva, nema šta.

 

Pošaljem link, iz KuK naruče, dobri šofer donese uz skromnu nadoknadu. Za srpsku poštu i carinu, nezamisliv kvalitet i ekspeditivnost usluge.

Link to comment

Ja sam pisao pre nekoliko stranica o uzasnom iskustvu sa domacim postarima, meni su maltene prestali uopste da donose izvestaje o prispecu (posta u 27og marta je u pitanju). Poceo sam pod obavezno da pisem broj telefona u polje za prezime prilikom online porudzbine, nekad me zovu, najcesce ne. Pratim preko trekinga gde su paketi i kad pise da je stigao tamo odem i pokupim.

 

Ne znam da li su oni gori ili one nadobudne baje iz kurir-sluzbi koji su u fazonu "dostavicu ti paket kad se meni cefne a ne kad si ti na adresi, pa ako ne budes tu jbgica, cekaces 19 dana na isporuku".

Link to comment

Isto i ovde.Po trackingu vidim da je pakeric stigao ima dva dana,niko ne ostavlja obavestenje u sanduče.Odem i preuzmem. Jebem ih ja,postar bi trebao da mi donese paketić na noge a on ni obavestenje ne ostave

Link to comment

moram da priznam da nemam problema sa drzavnom poshtom. mada realno zivim pored poshte pa mogu i da stanujem kod njih ako nemam druga posla. zdruge strane, city express mi je dostavljao tehnomanijin paketic punih mesec dana, jednom nepoznata adresa, drugi put kao nisam tu i evo prekjuche konachno. od 26 decembra :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment

aha, to je znaci poslovna politka siti ekspresa kad donosi tehnomaniju, isto ko kod tebe, samo sto sam ja posle sedam dana svratila u radnju kad mi je bila usput i kupila sta mi treba, a njih ko jebe. najsmesnije mi je sto kod njih na sajtu pise "postupak urucenja paketa zapocinje telefonskim pozivom u kom se dogovorite oko vremena isporuke". 

dal u ovoj kapitalistickoj drzavi ijedna korisnicka sluzba funkcionise kako treba?

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...