Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Kupio neke LP-e i pise rok isporuke 4-11 radnih dana.

 

Nisam uplatio tracking pa ne znam gde je posiljka sada. Zavisi li nesto od nase jebene poste i strajka ili ne (prvi put kupujem ovako, koja sluzba to donosi?)

Link to comment

Zavisi gde i od koga si kupio, ali u najvecem broju slucaja nasa posta ti procesira posiljku ovde kad stigne, osim ako bas nije naznaceno tipa DHL.

 

E sad sto se tice strajka, ne znam, navodno su poceli da raznose sve zaostale posiljke, ali gde su i kad su nemam pojma. Nadam se da nisu toliko nenormalni da pocnu da vracaju neprihvacene posiljke.

Link to comment

Posta je u haosu,odjebali me neki dan kad Sam zvao post ekspres, kao za Taj dan vise ne primaju pakete na tel.poziv vec moram da odem do poste da Sam predam paket.Umesto sutra do 19 h paket je putovao dva dana 

Edited by Haralampije
Link to comment
On 9.12.2019. at 21:20, desboj said:

Bem li ga, usudiću se pa nek ide život.

Usudio se u četvrtak, danas doneli mašinu iako su rekli da se čeka malo duže jer City expres je u haosu jer pošta. Na kraju je city unajmio lokalnog podizvođača koji je doneo na gajbu, preuzeo novce i gotovo.

A da ne bude bez zapleta, stara gorenje mašina koja je trebala tašti da ode na rashod juče crkla 😁

Link to comment
On 26.11.2019. at 16:30, James Marshall said:

Ajde pitaću prvo ovdje, pa ću pitati i na Računarima. 

 

Drugar nevičan plaćanju preko neta hoće da uzme Adobov paket na Black Friday (bunduru), pošto je nešto povoljno. Uglavnom, ponudim se ja da mu platim karticom/Paypalom, ali ne ide. Tj. ti direct download/direc buy popusti važe samo za USA, Mehiko i Kanadu. Traži US billing address, valjda po tome obračunava porez. Nas redirektuje na naše resellere koji su do jaja neažurni i naravno im ne pada na pamet da daju 40% popusta. Uglavnom, sad mene zanima (i ja sam imao neke momente vezano za Xbox) kako to zaobići, ima li način da se odavde otvori neki brzinski račun u SAD, ići preko nekog VPN, kako kupiti nešto kao da si u SAD, ionako će ići digital download, koji savjet imate? 

Možda bi  moglo da se plati preko telefona. Dell.com sajt prima samo kartice sa US billing adresom, ali mogao si da nazoveš customer support da napraviš narudžbu i platiš stranom karticom, ako je shipping adresa u americi. A ovde i nema shippinga.  Prošao je black Friday ali možda bude neko sniženje za boxing day,npr Kanada ili UK sajt?

Link to comment

I nije nešto ponuda. Svelo se na kupovinu poklona sitnoj deci kojoj ne može da se omaši veličina i kofer od 12 evra.

 

edit ne mere kofer u Srbiju. 

Edited by desboj
Link to comment
  • 2 weeks later...

@Frau Gabrijela

stigle čarape, one s bateriju. testirane su naravno i rade tj greju. sam bog zime ih ne osmislio i dao vrednim kinezima da ih prave

 

 


bogovska stvar. biće dana u februaru kada će se testirati i u real winter work situation

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
[mention=495]Frau Gabrijela[/mention]
stigle čarape, one s bateriju. testirane su naravno i rade tj greju. sam bog zime ih ne osmislio i dao vrednim kinezima da ih prave
 
 

bogovska stvar. biće dana u februaru kada će se testirati i u real winter work situation
 
A gde si to naručio?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...