Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

da,nasla sam da amazon.uk salje za srbiju i kada sam nasla proizvod koji zelim na naslovnoj strani pise da salju za Srbiju a kada sam iz korpe kliknula da posalju na moju adresu pisalo da postoji neki problem i da ne moze :dry:...suplameniti ishrani su u pitanju

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Probaj ovde - https://www.swansonvitamins.com/ - ili ovde - https://www.iherb.com/
Bili su izuzetno povoljni jedno vreme, ali onda su poceli da jedu govna sa cenama shippinga, pa neretko isporuka ispadne skuplja od samog paketa.

 

 

pa zato sam i odlucila da potrazim proizvod na drugom mestu  :dry:

 

@maheem

 

kako to?
stoji posiljka  2meseca na carini?:ohmy:

pa to nikad nije bilo....doduse nisam skoro narucivala nesto iz ino..

Link to comment
  • 2 months later...

Bemliga, meni izgleda "as legit as it gets" kad su u pitanju neprovereni sajtovi. Nemaju unose za one Trustpilot review sajtove, sto je malo cudno, ali vidim po FB da ljudi u komentarima postuju slike proizvoda koje su dobili. Doduse, ima i jedan lik koji spamuje o statusu svoje poruzdbine.

I mozes da platis PayPalom, sto je uvek plus jer mozes da potrazis pare od PayPala nazad ako ti nista ne stigne.

 

I generalno, ovaj sajt i ovi tipovi proizvoda deluju previse kompleksno za prevarantske sajtove. Prevarantski uglavnom izbunare neke slike i proizvode sa Alija i to uglave u ponudu, ovde imas neke kastomizacije unosa teksta/slike itd.

 

Naravno, u svetu Interneta ni sve ovo nije siguracija, uvek ima dokonih.

 

Link to comment

Da li se nekome nekada desilo da mu dobre Poste Srbije ne isporuce poruceni paket, nego ga nakon pet dana vrate posiljaocu?

 

Danas sam nasao u sanducetu neko papirce na kom je (jako losim stampacem) odstampano obavestenje da dodjem u postu da uzmem paket. Rukom je napisan datum 26.08.-31.08. Dakle nije zvanican izvestaj (to nikad dobio), nego neki fush papir.

U posti gospodza kaze kako na posiljci "nije pisao broj telefona pa nisu mogli da me zovu". 

Nekome bih se najebo majki, samo ne znam kome. Da li je postar duzan da paket donese na vrata? Da su me zvali da dodjem, imam li ja pravo da im kazem da necu da dodjem, da moraju da mi donesu?

Link to comment

Pa prvo je da su ti ostavili regularno obaveštenje, i da su imali telefon mislim da ako je "regularno" slanje sve se odnosi na poštara...

Realno ti si kasno video obaveštenje, svakako. Mislim ako nisi gledao u sanduše od 25-og?

Naravno, da ne bude zabune, veliki su oni hoštapleri, i neradnici. Ali nešto što sam ja imao problema, zaštitili su se oni dobro.

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment

Mi smo godinama ovde imali lokalnog poštara koji nas je obaveštavao o svemu, donosio sve, ostavljao poruke. I bio je OK lik, povremeno bismo ga pozvali unutra na pićence i/ili kaficu. Često bi odbio govoreći da ima posla. Novi koji ga je zamenio  kao da je učio od njega. Isto sve. 

 

 

 

 

 

Edited by Bujodrag
Link to comment
57 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa prvo je da su ti ostavili regularno obaveštenje, i da su imali telefon mislim da ako je "regularno" slanje sve se odnosi na poštara...

Realno ti si kasno video obaveštenje, svakako. Mislim ako nisi gledao u sanduše od 25-og?

Naravno, da ne bude zabune, veliki su oni hoštapleri, i neradnici. Ali nešto što sam ja imao problema, zaštitili su se oni dobro.

 

Ma jok, gledam sanduce svaki dan. Originalno obavestenje nikada nije stiglo, a danas (dakle 02.09) je stiglo ovo sa proslim datumima. Mrzi me da slikam, ali smejali biste se da vidite na sta ovo lici.

Rekla mi je salterusa da prepodne radi inspektor posiljki ili tako neki, ici cu bas da se zalim, nema sanse da izvucem bilo sta, naravno, ali da malo zaprzim corbu.

Link to comment

Daj slikaj cisto da uporedim sa ovim sto ja dobijem. Istovetni papiric, ali nisam ga smatrao previse neozbiljnim. Inace, to je standardna procedura vracanja nakon 5 dana. Izuzetak su odredjeni paketi iz inostranstva neznamveczbogcega koje ostavljaju u skladistu. Ja sam nedavno otisao da se raspitam kako da preusmjerim ili sta bi mogli sa paketom koji treba da stigne dok smo mi na odmoru. Ljubazno su zapisali moje podatke i rekli da nece vracati posiljke koje dodju na moje ime. Provjeri mogucnost ako cesto primas posiljke..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...