Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

jel kupovao neko nekad nešto sa sajta uradi sam?

kontakt telefon kao da im je u kvaru, izbacuje... kad pokušam da odem na stranu za plaćanje, prijavljuje grešku.

jel to ikad radilo?

Link to comment
Just now, mraki said:

Ja naručio ćaletu neke stvari pre mesec-dva, i kad su ga nazvali tipa od 10 stavki 8 nisu imali, tako da je odustao od kupovine.


Hoće to na sajtu koji se zove "uradi sam"...

 

Spoiler

:Jova:

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Inače, pošto se cimam sa zamenom nekog artikla (kukao sam već na čit-četu), udubih se malo u ove domaće maloprodajne i web shopove sportske opreme.

Sport vision, Planeta sport, Buzz, Extra Sports je bukvalno sve jedna ista firma, sve stiže sa adrese prve navedene, a mislio sam da sam ih izbegao. :laugh:

Edited by mraki
Link to comment

 

15 hours ago, mraki said:

Ja naručio ćaletu neke stvari pre mesec-dva, i kad su ga nazvali tipa od 10 stavki 8 nisu imali, tako da je odustao od kupovine.

pakao. izgleda da im samo ne radi opcija plaćanja karticom. uspela sam da naručim s plaćanjem pouzećem. boga pitaj šta će i kad će doneti.

nemam neko bogato iskustvo s kupovinom preko neta. koristim univer onlajn redovno i to radi savršeno, pa mi nije palo na pamet da je ovo ovako traljavo.

Link to comment
On 8.4.2019. at 21:24, mraki said:

Ja naručio ćaletu neke stvari pre mesec-dva, i kad su ga nazvali tipa od 10 stavki 8 nisu imali, tako da je odustao od kupovine.

ovo moje stiglo nekim čudom :)

ne znam kakav im je ovo sistem bez potvrde, bez kontakta.... svašta.

 

edit: naručila sam u ponedeljak uveče. niko me nije zvao, nije mi stigla nikakva potvrda na mejl, ništa... samo kurirska služba sms jutros u 8.48, u toku dana prispeće vam paket, i sledeća u 8.49 niste bili na adresi. posle sam ih nekako ujurila i došli su ponovo. ali to je kurirska služba, ne uradi sam.

Edited by slepa živana
Link to comment
  • 2 months later...

Zavisi sta nameravas da kupis?

 

eBay ti je kao Kupindo, sto znaci da u zavisnosti od prodavca zavisi da li hoce da salje u Srbiju (recimo 50% njih hoce).

Sa Amazona ti knjige i diskovi stizu lagano, ostalo verovatno nece hteti da salju. Amazon.de hoce da salje u Srbiju, cak i tehniku, ali te ceka fino drndanje sa carinskim dazbinama.

Link to comment

Šalje i amazon.com, sve zavisi. Recimo kindle paperwhite koji košta $120 za Srbiju izađe $170 na kraju sa shippingom i uvoznim dažbinama unapred regulisanim.

Link to comment
Šalje i amazon.com, sve zavisi. Recimo kindle paperwhite koji košta $120 za Srbiju izađe $170 na kraju sa shippingom i uvoznim dažbinama unapred regulisanim.
Uhhh razmišljao sam da uzmem.... Ali na KP je 140 € Jbga bez da će neki carinik da me ošuri...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Ovo ti je garantovana cena od 170 dolara. Ne plaćaš ništa više sigurno. Ali opet je KP povoljniji što kažeš. Mada ne znam koju verziju si gledao, ova na amazonu je neka nova waterproof.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...