Jump to content
Alphons

Internet kupovina

Recommended Posts

Renegade

Ma samo onako kako je napisao goofs i nema frke koji god da je sajt.

Moća
1 hour ago, Vapad said:

Ne znam da li si probao SportDirect, nije noov sajt ali je dobar. Uzeo sam neku mnogo lepu kangol parku za 18e i le cooper suskavac za 11e, isporuka je bila 19e i stiglo je za 4 dana i super hepi sam, jako jako lepe stvari i cak i sa isporukom fina cena. 

A imas i posrednike koji narucuju za 20% cene ali bez postarine. Konkretno to tvoje bi te kostalo 29e stvari 5.8e provizija + 200din post express sto je manje od 19e postarine kad sam narucujes direkt sa sajta.

Edited by Moća

JozoMujica
3 hours ago, copkillah said:

Kolike su provizije za PP?

Za kupca 0.

James Marshall

Meni je jedino kurs malo kritičan, ali preporuka za PP. 

Vapad
7 hours ago, Moća said:

A imas i posrednike koji narucuju za 20% cene ali bez postarine. Konkretno to tvoje bi te kostalo 29e stvari 5.8e provizija + 200din post express sto je manje od 19e postarine kad sam narucujes direkt sa sajta.

Nekako sam znao da ti imas bolji sisitem :D

Do tell, baci na PP ili FM

InvisibleLight
8 hours ago, James Marshall said:

Meni je jedino kurs malo kritičan, ali preporuka za PP. 

ocemu se radi? primetila sam da kad mi uplate u evrima bude manje nego kad je u $. jel bolje dici dolare pa kupiti evra u menjacnici?

oko kupovine na nesigurnim sajtovima - kupila pre par meseci neki dzemper/duks, posiljka putovala skoro 2 meseca, kad je stiglo - klasicna prevara, nema veze sa onim sto sam narucila, kroj, materijal, samo lici. nije da nisam spremna na ovakve situacije, isla sam svesno u rizik, al mi postalo frka za karticu, pogotovo kad sam izguglala neki sajt o poverenju kupaca i videla da svi imaju ista iskustva, da je firma navodno registrovana u majamiju, a napravno iz kine je i salje stvari koje cak ni ne lice na one sa slike.

da ne bih gasila karticu otisla na nalog banke i ogranicila online kupovinu na toj kartici na 10$ pa ako i bude zloupotrebe nije strasno i tad cu je ugasiti

https://www.trustpilot.com/

https://www.sitejabber.com/

Edited by InvisibleLight

Jumanji
I ja tako kupujem sa SD vec dugo i super sam zadovoljna.

kud u maglu Simoviću
7 hours ago, Vapad said:

Nekako sam znao da ti imas bolji sisitem :D

Do tell, baci na PP ili FM

+1

mraki

Imate pun KP oglasa, ja sam preko ovog lika kupovao.

Edited by mraki

ivy
6 hours ago, InvisibleLight said:

jel bolje dici dolare pa kupiti evra u menjacnici?

a sta fali dolarima?

ja kad dobijem dolare ostavim dolare sad je dosta stabilan...

nravno ono kade je bio 81din/1$ ja sam najvise dobijala i morala menjati jer nisam ja te srece da bude bas tada visok :rolleyes:... ali sada je ok stanje

kipo

Čini mi se da ima opcija da li PP da vrši konverziju ili tvoja banka. Nisam nikad koristio, ali ljudi pričaju da je ozbiljna ušteda na veće iznose (plata npr). Negdje sam uhvatio i da je tako bilo problema sa bankom koja je takođe muljala sa trenutnim kursom, pa provjeriti sve.

InvisibleLight
7 minutes ago, ivy said:

a sta fali dolarima?

ja kad dobijem dolare ostavim dolare sad je dosta stabilan...

nravno ono kade je bio 81din/1$ ja sam najvise dobijala i morala menjati jer nisam ja te srece da bude bas tada visok :rolleyes:... ali sada je ok stanje

Pa ne znam, zato sto te pare konacno trosim u evrima a ne u dinarima

Tsko da moram definitivno videti koja opcija je za to najbolja, ovo sto prica kipo

(Ok, kapiram da je sad dolar jaci I u odnosu na evro a ne samo dinar, al mi trebaju evri u konacnici pa me zanima najbolji nacin konverzije

April

Ako nekom treba da kupi  4700 Jevreja iz Inteze, možemo da se nađemo na srednjem kursu.

Šifra: Lepo vama - lepo nama, detalji u inbox

Frank Pembleton
On 8.2.2019. at 23:34, Moća said:

On 9.2.2019. at 12:53, Jumanji said:
On 8.2.2019. at 23:34, Moća said:

I ja tako kupujem sa SD vec dugo i super sam zadovoljna.

Ajde dajte linkove sta ste se stisli ;)

Jumanji

Ovo je moj posrednik sa KP vec 3-4 godine, tj. od pocetka

https://m.kupujemprodajem.com/Ode-a-Mu-ka/Jakne/Sports-Direct-Dostava-29147966-oglas.htm#mhs0-1549914046576

Apsolutno svaki dogovor je bio uvek ispostovan, ali svaki.

E jednom sam ga promenila i to proslog decembra, jer je pravio neku pauzu (poceo je ipet da radi krajem januara) i nisam bila zadoviljna zamenom uopste.

Te pidzama tzv. karakter tj. sa motivima Marvela, SW i sl ne salju van granica GB sto se nikada nije ranije desilo (mada su mozda nesto promenili sada, tek cu to da proverim), te neka permutacija sa jednim duksom, pa drugim, pa greske neke tamo vamo...sve u svemu link koji sam postavila vise ne menjam nikada. cool.png