Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Viadress je primećen ovih dana na milion foruma, i sve postove su pisali novi korisnici - prvi i poslednji post.Pretpostavljam da je u pitanju neki "mikroposao" sajt koji plaća 0.1$ po postu...

Link to comment
Na kojoj planeti je $50 pristojna cena za isporuku od 4-6 dana?
Tja. Preko forwardita sam uslugu+ postarinu placao od 20 do 40 usd, zavisno od velicnie i vrste predmeta i stizalo je za 15 do 17 dana.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Sestra pravi neko istrazivanje u okviru master rada, nema veze sa mojim poslom, ni sa pameti. Podelicu rezultate kad ih bude.
Reci sestri da je malo pogresila.Posle odgovora Ne, Nikada ostala pitanja koja slede trebalo bi da su neobavezna jer su besmislena...
Link to comment
  • 1 month later...
Kako stoje stvari sada sa BD i dostavom ovde? Tek danas sam primetio ovaj topik i odmah se naoštrio da pazarim par knjiga.
Ako misliš na Book depository, jesenas sam zadnji put nešto naručio. Stizalo u roku od 5 radnih dana, zapakovano u kartonsku kutiju, ako je nekog bilo kući, poštar dostavljao na ruke, nikakvi dodatni troškovi. Bilo je par knjiga na koje sam čekao malo više, jednu sam na kraju i otkazao, ali sve fercera kako valja, kao što su forumaši preporučili.
Link to comment
Ako misliš na Book depository, jesenas sam zadnji put nešto naručio. Stizalo u roku od 5 radnih dana, zapakovano u kartonsku kutiju, ako je nekog bilo kući, poštar dostavljao na ruke, nikakvi dodatni troškovi. Bilo je par knjiga na koje sam čekao malo više, jednu sam na kraju i otkazao, ali sve fercera kako valja, kao što su forumaši preporučili.
Pročitao sam sve što je pisano i otprilike baš tokom jeseni se pojavio taj problem sa dostavljanjem u Srbiju, pa ne znam da li si poslednju porudžbinu imao pre tog problema ili kasnije. U svakom slučaju, hvala, svakako ću pokušati da nešto poručim!
Link to comment

Ja sam imao zadnju porudzbinu negde oko novembra. Jedno vreme nije radio BD za Srbiju, kazu zbog nekih tehnickih poteskoca, sta god, nakon toga nastavio da radi sasvim normalno.Knjige koje sam narucivao su mi po pravilu stizale za 3-4 nedelje, sto toliko ne znam, ali su sve bile skroz ocuvane, nikakve carine i nikakvi bakraci, sve uvek prolazilo cool.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...