Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Pa mislim da jeste, ja sam uvek popunjavao maximalno do 50€ i nikad mi nisu tražili ovoliko. A za jednu sitnicu je tek neisplativo, to definitivno idi preko posrednika.

Edited by mraki
Link to comment

Kod kupovine polovnih knjiga - a samo to i kupujem preko neta - dogodi mi se da sama kniga košta o,90 centi (odlična knjiga, samo polovna, neki roman ili šahpvska knjiga), a poštarina - budući da je Srbija na mapi sveta u onom belom prostoru kao na prvim mapama pre otkrića Amerike - a poštarina dakle da bude 6 evra. 

 

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Da li je neko porucivao neku glomaznu aparaturu iz inostranstva, tipa trenazni bicikl? Kakva su iskustva i sta mogu, osim debele postarine i jos deblje carine, da ocekujem?

Uhhh kako zatežu na paketima , mogu da zamislim šta bi tu bilo...

Mislim da bi troškovi premašili cenu istih/sličnih kod nas...

Link to comment
  • 4 weeks later...

Šta radi ova kancelarija sa saradnjom sa Kinom na Dedinju koju plaćamo pole Milke mesečno, jedina smo evropska država koja plaća poštarinu sa aliexpressa, joybuy a i sl!

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Da li je realno da su cene ovde https://www.eccoeustore.com tako niske, s obzirom na to da je Ecco brend jako skup i u svetu?
Naprimer, u UK outlet radnja nema veze sa ovolikim snizenjima i ne samo zbog black fridaya vec mi cesto iskace ovaj oglas preko tt.

Ne primaju placanje preko paypal koliko vidim, a nemam iskustva sa ostalim karticama ovde naznacenim.

Molim za neki savet :)

Link to comment
16 minutes ago, Jumanji said:

Da li je realno da su cene ovde https://www.eccoeustore.com tako niske, s obzirom na to da je Ecco brend jako skup i u svetu?
Naprimer, u UK outlet radnja nema veze sa ovolikim snizenjima i ne samo zbog black fridaya vec mi cesto iskace ovaj oglas preko tt.

Ne primaju placanje preko paypal koliko vidim, a nemam iskustva sa ostalim karticama ovde naznacenim.

Molim za neki savet :)

https://www.scamadviser.com/check-website/eccoeustore.com

Link to comment
On 10.11.2018. at 3:09, El Guapo said:

Šta radi ova kancelarija sa saradnjom sa Kinom na Dedinju koju plaćamo pole Milke mesečno, jedina smo evropska država koja plaća poštarinu sa aliexpressa, joybuy a i sl!

u vasinoj su im faks i fotokopir a na dedinju sala za sastanke. bave se obračunavanjem plata za tomu i zaposlene u njegovom nekadašnjem kabinetu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

gde je najbolje kupovati tehniku iz Srbije ?

gledam neki dron, košta $33 na amazonu, a kod nas je 100e. sa amazona mi se i ne isplati, šta drugo da gledam ...

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...