Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

A, pa nisam tako shvatio. Ovi rade baš to što meni treba, daju mi US adresu, ja kupim, platim i stavim tu adresu za isporuku.

Oni prime, stave sve u svoj paket i pošalju ovamo.

 

Sad gledam malo detaljnije, na ovih $32 koliko item košta, oni mi naplate $7 za prijem i slanje, sam transport košta $15, a onda ovde na carini šta mi Bob da...

Link to comment

To je samo pitanje vredi li naknada te usluge.Ima stvari koje su ljudima potrebne (ili misle da su potrebne) a sajtovi nikako nece da salju ovamo...

Link to comment

Pa evo, u ovom slučaju poštaru amerikancu platim uslugu $7, poštarinu bih platio $22 direktno prodavcu (toliko je ako šalje u Sloveniju ili Mađarsku), a kod ovih je $15.

Meni to skroz OK.

 

Vidim da imaju "specijalnu uslugu" da izvade račun iz paketa i da stave neki svoj, proizvoljno, verovatno može da se mulja.

U mom slučaju nema potrebe, item i poštarina su ispod $50, ali kapiram da su dogovori mogući.

Lik se javio posle 5 minuta od kad sam poslao mail sa upitom, pohvalno.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

jel narucivao neko UPS-om?

koliko dugo cu cekati da mi stigne posiljka od ove notifikacije?

Belgrade,  Serbia 10/09/2018 13:45

This delivery address is in a remote area where deliveries are not made daily.

 

 

sta, van bgd nose jednom sedmicno.mesecno? godisnje?

glavno da su naplatili 25evra

Edited by InvisibleLight
Link to comment
7 hours ago, slepa živana said:

da li neko ima iskustvo sa ovim grupnim kupovinama na kupone sa neta? 

uopšte ne mogu da shvatim kako to funkcioniše. 

Ponuđač usluge tj davalac popusta postavi uslov koliko mora da se proda kupona da bi bila realizovana ponuda. Npr, minimum 10 tretmana, 15 pranja kola itd. Ako vas 10,15.. kupi, uspela je prodaja i onda zaista ostvaruješ taj deal koji je često nešto baš baš povoljno. Obično treba da se pozove i zakaže termin, onda u dogovoreno vreme odeš sa odštampanim kuponom (ili pokažeš na telefonu) i ostvariš svoje pravo. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
26 minutes ago, Valkyrie said:

Ponuđač usluge tj davalac popusta postavi uslov koliko mora da se proda kupona da bi bila realizovana ponuda. Npr, minimum 10 tretmana, 15 pranja kola itd. Ako vas 10,15.. kupi, uspela je prodaja i onda zaista ostvaruješ taj deal koji je često nešto baš baš povoljno. Obično treba da se pozove i zakaže termin, onda u dogovoreno vreme odeš sa odštampanim kuponom (ili pokažeš na telefonu) i ostvariš svoje pravo. 

hvala valk!

a da li to u teoriji znači da ako se ne skupi dovoljno kupaca može da otpadne ponuda? 

htela sam da kupim naočare, neke radnje daju popust za paket, pregled, ram, stakla... i shvatila sam da moram prvo da odem do radnje da se ne bi ispostavilo da imaju samo ramove sa cirkonima ili u obliku srca... i odem danas tamo, i optičarka mi kaže da mogu i tu direktno da kupim s tim popustom da ne moram da štampam kupon i da plaćam preko neta... tako da sam se skroz zbunila.

 

Edited by slepa živana
Link to comment
26 minutes ago, slepa živana said:

hvala valk!

a da li to u teoriji znači da ako se ne skupi dovoljno kupaca može da otpadne ponuda? 

htela sam da kupim naočare, neke radnje daju popust za paket, pregled, ram, stakla... i shvatila sam da moram prvo da odem do radnje da se ne bi ispostavilo da imaju samo ramove sa cirkonima ili u obliku srca... i odem danas tamo, i optičarka mi kaže da mogu i tu direktno da kupim s tim popustom da ne moram da štampam kupon i da plaćam preko neta... tako da sam se skroz zbunila.

 

Sta si se zbunila, pa cena sa "popustom" je zapravo realna cena proizvoda/usluge. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...