Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

12 minutes ago, ljuttko said:

probala sam i ja :D i istu haljinu tako i pronašla svuda. E sad, ostaje mi enigma  zašto ih onaj čiju original fotku koriste ne juri i ne tuži

 

Zato sto su isekli fotke da se ne vidi lice.

Link to comment
On 21.2.2021. at 0:19, Mil@n said:

Na benču su neki pričali da su skoro kupovali od Mađara sa kp a neki je pisao da je dobio šta je hteo za 4 dana od dana poručivanja.

Ja sam konkretno u problemu jer sam od čuvenog Fante (čoveka koji je pola Srbije odande snadbeo komponentama) uzeo 5 memorija i 5 procesora (sklapao neke konfiguracije, reko aj to da uzmem tamo - procesori i memorije se ne kvare :rolleyes:) i jedna memorija ne radi, vratio mu poštom, javio mi pred novu godinu da će biti posle nove godine i od tada mu nema ni traga ni glasa...

Da li je fantino pravo ime Kokeza? 

  • Haha 1
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

52DCFFD6-2894-4E6C-BB3B-C16D42CE2535.thumb.jpeg.ec6a5b3a11e8b2512e37508aa0d8bb86.jpeg

 

dobio ovo od pošta srbije, valjda, sad, pošto link ne radi šta mi je činiti. gde se čuvaju ti paketi? pohorska? bežanija?

Link to comment
52DCFFD6-2894-4E6C-BB3B-C16D42CE2535.thumb.jpeg.ec6a5b3a11e8b2512e37508aa0d8bb86.jpeg
 
dobio ovo od pošta srbije, valjda, sad, pošto link ne radi šta mi je činiti. gde se čuvaju ti paketi? pohorska? bežanija?
U Zemun polju možda?

Svakako ih zovi da pitaš.
A i ako imaš tracking broj mislim da na samom sajtu možeš da proveriš...

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment

Jel ti očekuješ ovaj paket?
Ako je odgovor potvrdan zovi njihov kol centar, ili šibni mejl sa zahtevom za detaljnije informacije.
Ja sam jednom rešio problem tako, doduše nisam dobio ovakav mejl, nego na slepo...
Imao sam tracking number

.... Shiit has hit the fan!



Link to comment
ja nemam trucking number, moraće uživo peglanije da padne
:isuse:
 
Spremi nerve, a možda ti se i posreći...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

jbt. jutros mi je kreten zvonio dok sam bio u kupatilu. malo je falilo da vrat izlomim, a on ode

 

 

valjda će i sutra da pozvoni

Link to comment
jbt. jutros mi je kreten zvonio dok sam bio u kupatilu. malo je falilo da vrat izlomim, a on ode
 
 
valjda će i sutra da pozvoni
Pa čekaj onda ti je to u tvojoj pošti pet dana... Ihaaa

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...