Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Da, ali uglavnom oko 5000, pa treba da se doda poštarina, a i nisam mogao da čekam i razmišljam da li je imaju na stanju, kada će poslati itd. Jedino u Shoppsteru je baš značajno jeftinija.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jel može neko da me prosvetli da li su ovi sajtovi , kao npr ovaj neke kineske variujante za mažnjavanje para. Na bar 3 sa različitim imenima sam naišla na identične proizvode , svi sajtovi su napravljeni slično , sve neka engleska imena , uradjeni ok . I sad ja malo umirem za ovakvom haljinim recimo a ne bih da bacim 20 evara :D

https://www.pelleshe.com/products/6681557-leinen-wickelkleid-mit-gurtel-und-taschen?variant=39439050768564

Link to comment
27 minutes ago, ljuttko said:

Jel može neko da me prosvetli da li su ovi sajtovi , kao npr ovaj neke kineske variujante za mažnjavanje para. Na bar 3 sa različitim imenima sam naišla na identične proizvode , svi sajtovi su napravljeni slično , sve neka engleska imena , uradjeni ok . I sad ja malo umirem za ovakvom haljinim recimo a ne bih da bacim 20 evara :D

https://www.pelleshe.com/products/6681557-leinen-wickelkleid-mit-gurtel-und-taschen?variant=39439050768564

 

ja bih ovaj preskočio, domen postoji tek od januara

 

i imaš ono pravilo, ako ponuda deluje previše dobro da bi bila istinita, to je s razlogom tako :D

 

Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

 

ja bih ovaj preskočio, domen postoji tek od januara

 

i imaš ono pravilo, ako ponuda deluje previše dobro da bi bila istinita, to je s razlogom tako :D

 

fala, to mi treba ko savet, još 3 slična sajta  sam proučila.  A kad bih znala odakle su pokupili ovu haljinu platila bih je duplo al ne mogu da nadjem izvor :D

  • +1 1
Link to comment

Takodje, mogu da se primete razne neuskladjenosti, kao npr. na stranici About Us (iskopirano sa nekog sajta za gedzete), plus ovaj prevod koji se moze videti na raznim kineskim sajtovima (podvuceno):

 

Pelleshe is a very nice company which stand on the cutting edge of the field. We are dedicated to sourcing and offering the coolest gadgets.

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, jms_uk said:

Takodje, mogu da se primete razne neuskladjenosti, kao npr. na stranici About Us (iskopirano sa nekog sajta za gedzete), plus ovaj prevod koji se moze videti na raznim kineskim sajtovima (podvuceno):

 

Pelleshe is a very nice company which stand on the cutting edge of the field. We are dedicated to sourcing and offering the coolest gadgets.

 

Sada ste me ubacili u Poaro mod  pa sam analizirala još 2 sajta sa istim haljinama, jedan se reklamira da radi od 2018 godine a proradio 2021 :D  ali ću lepo izgoreti što ne znam odakle sve  uzimaju fotke garderobe :angry:

Link to comment
2 minutes ago, ljuttko said:

 ali ću lepo izgoreti što ne znam odakle sve  uzimaju fotke garderobe :angry:

 

 

Da ih nisu isekli pri vrhu, pa da uradimo neki reverse image search - ali ovako, tesko...

 

Link to comment

Nadjoh i ja jos 8-10 sajtova, sve isti templejt, domeni isto od januara postoje.

 

Na jednom od njih ima jos i ova slika

 

14a803afeb447c7a976c9a7e1b48a608_1080x_n

 

Ali ni to ne pomaze da se nadje original...

 

 

Edited by jms_uk
Link to comment
Just now, jms_uk said:

 

 

Da ih nisu isekli pri vrhu, pa da uradimo neki reverse image search - ali ovako, tesko...

 

probala sam i ja :D i istu haljinu tako i pronašla svuda. E sad, ostaje mi enigma  zašto ih onaj čiju original fotku koriste ne juri i ne tuži

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...