Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

10 minutes ago, I*m with the pilots said:

Kupila nesto sa maminom BancaIntesa karticom na dijaspora.shop, ali ispadne da je uradjena samo profaktura, kako vidim u PDF fajlu, i kako mama kaze, ne vidi se da je ista skinuto sa nje. Sta sad to znaci i kako je to moguce, kada mi je prilikom placanja trazen i onaj sigurnosni kod koji se posalje putem SMSa, i na kraju pisalo da je placanje uspesno izvrseno?

 

Ovo im stoji u opisu placanja:

 

trebalo bi negde da vidi makar da su rezervisana sredstva.

ako ima online bankarstvo, na "nedospele obaveze"

Link to comment
5 hours ago, I*m with the pilots said:

Kupila nesto sa maminom BancaIntesa karticom na dijaspora.shop, ali ispadne da je uradjena samo profaktura, kako vidim u PDF fajlu, i kako mama kaze, ne vidi se da je ista skinuto sa nje. Sta sad to znaci i kako je to moguce, kada mi je prilikom placanja trazen i onaj sigurnosni kod koji se posalje putem SMSa, i na kraju pisalo da je placanje uspesno izvrseno?

 

Ovo im stoji u opisu placanja:

 

Ja sam kupovao kod njih, istina koristeci moje UK kartice.

 

Iznos obicno stoji u 'pending' neko vreme, pa posle prodje u obradjene transakcije.

 

Nadam se da imaju na lageru to sto si uzela, jer to sto stoji na sajtu nije garancija i da ce moci da isporuce (moje iskustvo sa njima vise puta :dry:)

Link to comment
18 hours ago, slepa živana said:

trebalo bi negde da vidi makar da su rezervisana sredstva.

ako ima online bankarstvo, na "nedospele obaveze"

Nigde niceg nije bilo, izgleda upravo zbog ovoga o cemu Dzejms prica - nemaju na lageru. Danas je stiglo obavestenje.

 

12 hours ago, jms_uk said:

Ja sam kupovao kod njih, istina koristeci moje UK kartice.

 

Iznos obicno stoji u 'pending' neko vreme, pa posle prodje u obradjene transakcije.

 

Nadam se da imaju na lageru to sto si uzela, jer to sto stoji na sajtu nije garancija i da ce moci da isporuce (moje iskustvo sa njima vise puta :dry:)

 

Link to comment

Kod licitacija na Limundu, jel postoje neka fiksna pravila za licitiranje u poslednjih desetak sekundi?

 

Jednom sam licitirala, ponudila malo vise nego predlozeno, pa je Limundo to dvostepeno stavio kao dve ponude, pa ne znam jel to vazi i za foto finis.

Link to comment

Da li je neko kupovao preko LC Waikiki sajta?

Ja veći krš od e commerca u zivotu video nisam, ne mogu ni da se registrujem ni da se snadjem i nadjem sta sam hteo.

Kupovina kao gost takodje nije moguća iako ima opcija.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Inače, menadžment Deltel je odušvljen "radom od kuće" i pokrenuli su projekat izlaska iz svih prostora koje iznajmljuju i neće te ljude prebacivati u svoje objekte.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Danas na Shoppsteru posebni dodatni popusti za SBB/Total/Net TV Plus korisnike:

Quote

Svi mali kućni aparati i usisivači su na popustu od 20%, odabrane modele televizora i dečiju opremu možete nabaviti uz do 20% niže cene, celokupan asortiman posuđa Metalac na popustu je 30%, a obezbedili smo i super cene za kućni tekstil, računarsku opremu i još mnogo toga samo 4. februara.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...