Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

6 hours ago, InvisibleLight said:

 jel bolje dici dolare pa kupiti evra u menjacnici?

 

 

 

 

a sta fali dolarima?

 

ja kad dobijem dolare ostavim dolare sad je dosta stabilan...

nravno ono kade je bio 81din/1$ ja sam najvise dobijala i morala menjati jer nisam ja te srece da bude bas tada visok :rolleyes:... ali sada je ok stanje

Link to comment

Čini mi se da ima opcija da li PP da vrši konverziju ili tvoja banka. Nisam nikad koristio, ali ljudi pričaju da je ozbiljna ušteda na veće iznose (plata npr). Negdje sam uhvatio i da je tako bilo problema sa bankom koja je takođe muljala sa trenutnim kursom, pa provjeriti sve.

Link to comment
7 minutes ago, ivy said:

 

 

a sta fali dolarima?

 

ja kad dobijem dolare ostavim dolare sad je dosta stabilan...

nravno ono kade je bio 81din/1$ ja sam najvise dobijala i morala menjati jer nisam ja te srece da bude bas tada visok :rolleyes:... ali sada je ok stanje

Pa ne znam, zato sto te pare konacno trosim u evrima a ne u dinarima

Tsko da moram definitivno videti koja opcija je za to najbolja, ovo sto prica kipo

(Ok, kapiram da je sad dolar jaci I u odnosu na evro a ne samo dinar, al mi trebaju evri u konacnici pa me zanima najbolji nacin konverzije

Link to comment
On 8.2.2019. at 23:34, Moća said:

A imas i posrednike koji narucuju za 20% cene ali bez postarine. Konkretno to tvoje bi te kostalo 29e stvari 5.8e provizija + 200din post express sto je manje od 19e postarine kad sam narucujes direkt sa sajta.

 

On 9.2.2019. at 12:53, Jumanji said:
On 8.2.2019. at 23:34, Moća said:
A imas i posrednike koji narucuju za 20% cene ali bez postarine. Konkretno to tvoje bi te kostalo 29e stvari 5.8e provizija + 200din post express sto je manje od 19e postarine kad sam narucujes direkt sa sajta.

I ja tako kupujem sa SD vec dugo i super sam zadovoljna.

Ajde dajte linkove sta ste se stisli ;)

Link to comment

Ovo je moj posrednik sa KP vec 3-4 godine, tj. od pocetka

 

https://m.kupujemprodajem.com/Ode-a-Mu-ka/Jakne/Sports-Direct-Dostava-29147966-oglas.htm#mhs0-1549914046576

 

Apsolutno svaki dogovor je bio uvek ispostovan, ali svaki.

 

E jednom sam ga promenila i to proslog decembra, jer je pravio neku pauzu (poceo je ipet da radi krajem januara) i nisam bila zadoviljna zamenom uopste.

Te pidzama tzv. karakter tj. sa motivima Marvela, SW i sl ne salju van granica GB sto se nikada nije ranije desilo (mada su mozda nesto promenili sada, tek cu to da proverim), te neka permutacija sa jednim duksom, pa drugim, pa greske neke tamo vamo...sve u svemu link koji sam postavila vise ne menjam nikada. cool.png

 

 

 

 

 

 

Link to comment
23 hours ago, Jumanji said:

Ovo je moj posrednik sa KP vec 3-4 godine, tj. od pocetka

 

https://m.kupujemprodajem.com/Ode-a-Mu-ka/Jakne/Sports-Direct-Dostava-29147966-oglas.htm#mhs0-1549914046576

 

Apsolutno svaki dogovor je bio uvek ispostovan, ali svaki.

 

E jednom sam ga promenila i to proslog decembra, jer je pravio neku pauzu (poceo je ipet da radi krajem januara) i nisam bila zadoviljna zamenom uopste.

Te pidzama tzv. karakter tj. sa motivima Marvela, SW i sl ne salju van granica GB sto se nikada nije ranije desilo (mada su mozda nesto promenili sada, tek cu to da proverim), te neka permutacija sa jednim duksom, pa drugim, pa greske neke tamo vamo...sve u svemu link koji sam postavila vise ne menjam nikada. cool.png

 

 

 

 

 

 

Koliko sam video sad je njegova provizija 25% posto je i SD nesto promenio...

Link to comment
  • 2 weeks later...
Koliko sam video sad je njegova provizija 25% posto je i SD nesto promenio...
Da, moguce da je jos letos-jesenas doslo do povecanja provizije, sad se prisecam, ovaj u decembru imao 20%, ali dzabe ga bilo.
Link to comment
  • 1 month later...

:thumbsup:

 

Zahvaljujem. Jbt, znam koliko je lako napraviti shop da izgleda verodostojno, i znam kojim trikovima se sluze, i znam kako ce te zajebat i opet nadjes nesto simpaticno, sto "moras da imas" i onda preispitujes sve :D shopping sucker 1.01

Link to comment

Pa bez dubljih provera, ako gledaš samo kako izgleda, deluje itekako legit. Nisam gledao cene i slično, kontam da tu možda nešto može da zasmrdi. Ali sva sreća pa može lako da se proveri, mada, kada god ti izgleda too good to bi true, verovatno je tako s razlogom :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...