Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Placajte ljudi sve PayPalom. Otvorite nalog i svoju karticu za placanje povezite za nalogom, i za sve sto placate online birajte opciju PayPal gde ce sam PayPal kroz vas nalog da vam naplati karticu. Mnogo je sigurnije jer ne unosite broj kartice u sumnjive sajtove, i drugo PayPal cesto ume da stane u zastitu potrosaca i da vam refundira novac ako pokrenete zalbu. 

 

Samim tim i prodavcima ce biti blokiran PayPal nalog ako imaju previse zalbi na svojoj grbaci, sto automatski znaci da ako sajt nema opciju placanja preko PayPala zaobidjite ga jer je verovatno prevara.

Link to comment
9 hours ago, Lord Stef said:

Znaci u sustini ako narucujem nesto, da gledam da ne bude skuplje od 10 dolara i da izbegavam odecu :D 

 

Bem li ga. Ovaj wish se reklamira na dresovima lejkersa a u reklamama im glume Nejmar, Van Persi, Bejl, Bufon... Deluju ozbiljno a opet možda su se tolko otrošili na reklamu da moraju negde da zakinu kupca. :D

Link to comment
7 hours ago, Frank Pembleton said:

Jel ima neka nova prodavnica da valja, interesuju me jakne za prelazni period npr. ona anorak varijanta...

 

Ne znam da li si probao SportDirect, nije noov sajt ali je dobar. Uzeo sam neku mnogo lepu kangol parku za 18e i le cooper suskavac za 11e, isporuka je bila 19e i stiglo je za 4 dana i super hepi sam, jako jako lepe stvari i cak i sa isporukom fina cena.

Link to comment
30 minutes ago, Renegade said:

 

Bem li ga. Ovaj wish se reklamira na dresovima lejkersa a u reklamama im glume Nejmar, Van Persi, Bejl, Bufon... Deluju ozbiljno a opet možda su se tolko otrošili na reklamu da moraju negde da zakinu kupca. :D

Verenica (doduse ona je iz USA) je narucivala i uglavnom je dobijala ono sto treba, tipa The Doors majicu ili neko trip penkalo koje kosta 20$ a ona ga platila dolar. Jedino sto nije bilo kako treba je perika koju je narucila njena rodjaka. Mislim da cu u svakom slucaju da probam nesto jeftinije, pa bas i ako me zakinu zakinuli su me za cca 3$ :D 

Link to comment
1 hour ago, Vapad said:

 

Ne znam da li si probao SportDirect, nije noov sajt ali je dobar. Uzeo sam neku mnogo lepu kangol parku za 18e i le cooper suskavac za 11e, isporuka je bila 19e i stiglo je za 4 dana i super hepi sam, jako jako lepe stvari i cak i sa isporukom fina cena. 

A imas i posrednike koji narucuju za 20% cene ali bez postarine. Konkretno to tvoje bi te kostalo 29e stvari 5.8e provizija + 200din post express sto je manje od 19e postarine kad sam narucujes direkt sa sajta.

Edited by Moća
Link to comment
7 hours ago, Moća said:

A imas i posrednike koji narucuju za 20% cene ali bez postarine. Konkretno to tvoje bi te kostalo 29e stvari 5.8e provizija + 200din post express sto je manje od 19e postarine kad sam narucujes direkt sa sajta.

 

Nekako sam znao da ti imas bolji sisitem :D

 

Do tell, baci na PP ili FM

Link to comment
8 hours ago, James Marshall said:

Meni je jedino kurs malo kritičan, ali preporuka za PP. 

ocemu se radi? primetila sam da kad mi uplate u evrima bude manje nego kad je u $. jel bolje dici dolare pa kupiti evra u menjacnici?

 

oko kupovine na nesigurnim sajtovima - kupila pre par meseci neki dzemper/duks, posiljka putovala skoro 2 meseca, kad je stiglo - klasicna prevara, nema veze sa onim sto sam narucila, kroj, materijal, samo lici. nije da nisam spremna na ovakve situacije, isla sam svesno u rizik, al mi postalo frka za karticu, pogotovo kad sam izguglala neki sajt o poverenju kupaca i videla da svi imaju ista iskustva, da je firma navodno registrovana u majamiju, a napravno iz kine je i salje stvari koje cak ni ne lice na one sa slike.

 

da ne bih gasila karticu otisla na nalog banke i ogranicila online kupovinu na toj kartici na 10$ pa ako i bude zloupotrebe nije strasno i tad cu je ugasiti

 

 

https://www.trustpilot.com/

 

https://www.sitejabber.com/

Edited by InvisibleLight
Link to comment
A imas i posrednike koji narucuju za 20% cene ali bez postarine. Konkretno to tvoje bi te kostalo 29e stvari 5.8e provizija + 200din post express sto je manje od 19e postarine kad sam narucujes direkt sa sajta.
I ja tako kupujem sa SD vec dugo i super sam zadovoljna.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...