Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Tako je, obično drastična sniženja i nude pružaoci usluga gde je ogromna konkurencija pa im je to način da privuku nove klijente. Taj kvantitet kao garancija da budu u plusu i određuje broj kupaca potreban za uspešnu ponudu. Lepo su izračunali minimalan broj "dealova" koji im se isplati, sve preko toga čist dobitak. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

Kupio na joybuy 1,5m usb kabl za punjac telefona. Platio 0,98 USD. Stiglo mi obavestenje o prispecu posiljke na kojoj pise da treba da platim 246 RSD za njihove troskove ili sta ja znam. Nisam ni otisao u postu, uzeo i pocepao obavestenje.

Ps pre 10 dana sa istog sajta stigao slican kabl, nista nisam placao dodatno.

NS carina je u pitanju.

Link to comment

Čitam upravo o dijaspora.shop prodavnici, namenjenoj pre svega rodjacima iz inostranstva koji kupuju za porodicu u Srbiji. :lolol:

Iako mi poslovni model delovao malo smešno u prvi mah, nije uopšte loša priča. Ozbiljno napravljen e commerce i ima svašta nešto. Može se naravno kupovati i odavde.

Edited by mraki
Link to comment

Isteklo vreme za edit. Ne vredi, smešno mi i u drugi mah. Mislim, nalaze se u Srbiji, nude dostavu na teritoriji Srbije i robu koju prodaju i drugi ovde po sličnim cenama. Samo nazivom hoće da privuku devize. Priznajem im jedino solidan asortiman.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam kako misliš minimalna, oni ti sračunaju na osnovu artikala ubačenih u korpu, i bude ~20€ za iznos koji je na samoj granici do 50€. Kontam da bi se za veće iznose više isplatilo da carina nije problem.

Link to comment

Minimalna u smislu kad bi naručio 1 laganu stvar, tipa majica. Tad bi poštarina bila 12.99€ čini mi se i naravno povećavala bi se kako dodaješ druge stvari u korpu. Shvatio sam te kao da je to menjano na gore.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...