Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Mne, odjebuckali me po kratkom postupku, rekao sam im da vrate paket, trazicu refund.
Nisam imao puno iskustava sa DHLom do sada, ali ovo je svakako za nauk, izbegavacu ih ubuduce.

Posta Srbije to sto oni naplacuju 3 iljade kinti, naplacuje oko 250 din, tj. ne znam da li oni ili tamo neki dezurni spediter na carini. Bezobrazluk.

Link to comment

postar navodno pokusao dostavu (laze dzukela, nije mu prvi put. Nije ni ostavio onaj kartoncic. Ja naravno zaboravio celu pricu i sad mi je posiljka verovatno u Savskoj? Da li to radi nedrljom i da li mogu da unesem biciklu? Bio jednom pre sto godina i secam se da sam isao negde na sprat.

 

proci cu pored Savske pa mogu da svratim. Mada cu im verovatno nanu naninu telefonom pa ce vala da donesu.

 

genije izmedju ostalog redovno ostava postu za isti broj a drigu ulicu nimalo slicnog imena. Ako je i ostavio kartoncic u hodniku pazi da ga ne vidim pored 30-ak koverti samo nabacanih gore.

Link to comment

Što ne probaš neku kurirsku službu? Meni postexpress sasvim dobro radi i kad šaljem i kad primam poštu. Za razliku od mame pošte koja ume i da zagubi paket.

Link to comment

postexpress je drua prica, cimnu te na mobilni da vide da li si kuci. Na adresu mi izgleda nose dva obicna postara. Jedan je skroz ok al drugi svak cas uradi ovako nesto. Cak i sa mnogo vaznijom postom od ove.

 

Garantujem da nije ni pokusao dostavu. Ako i nije bilo nikog kuci zaduzivao sam komsiluk da obrati paznju. Kartoncic nije video sanduceta. Valjda je u Savskoj i valjda cu moci da pokupim. Srecom mi je usput. Al mu nece proci bez zalbe.

Link to comment

ne mogu danas... Jednom su nesto slicno uradili pa posle doneli. Sutra mi nikako ne treba cimanje do Savske.

 

Edit: valjda je jos u lokalnoj posti, osecam da ce sutra ujutro da posalju za Savsku kakav sam baksuz

 

2018-04-29_1859.png

 

Koliko dana drze u lokalnoj posti? Meni nesto u glavi samo 5 :(

Edited by katamaran
Link to comment

amazon prime sam clan i dosta ustedim na ceni i vremenu. pre mesec dana sam aktivnije pocela da korisitim honey i wikibuy i to mi je jos ekstra smanjivalo cenu. tako dodjoh i do jet.com pa na primer neki suplement sto je $50 na amazonu meni na jetu sa sve taksom izasao $38 (koristila sam i honey i wikibuy i jedan od ta dva je imao validan kupon za jos 20 ili 40% off)

 

tako da 

 

jet.com za suplemente je odlican

instalirati honey i wikibuy (sami se aktiviraju pri online kupovinama)

 

a da, stiglo je za dva dana!

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Na Aliju mogu da placam pejpelom? Eventualno da uplatim neku kintu na vizu koja je vezana za to, mislim da tamo imam bas sicu.

 

Ne bih se igrao sa drugom kartizom na koju primam platu.

 

edit: ladno smaraci sad traze da se ulogujes da bi mogao da pretrazujes sajt. I fart in their general direction.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne znam. I mene je uvek zanimalo da li se prodavac obavezuje da proda proizvod po postignutoj ceni. Ova aukcija je verovatno prekinuta par minuta po postavljanju cim je Kirbi usisivac dobacio do 40 kinti :)

 

https://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Kucni-aparati/Usisivaci/Kirby-G-six-2000-limited-edition/65732245

 

edit:

 

https://limundo.zendesk.com/hc/sr/articles/202357321-Da-li-mogu-prekinuti-aukciju-

Edited by katamaran
Link to comment
2 minutes ago, katamaran said:

Ne znam. I mene je uvek zanimalo da li se prodavac obavezuje da proda proizvod po postignutoj ceni.

 

Na ebay-u definitivno moze - zamisli da ti se pokvari, polomi to sto prodajes - sigurno ne mozes da se obavezes na dalju prodaju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...