Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Meni se nekad desi da vodim i znam da neću biti pri kompu kad ističe aukcija pa pride lupim max cenu koju sam spreman da platim. Da ga ovaj nije napipo™ kupio bi po 16.

 

edit

brljavi font

Edited by čekmeže
Link to comment

Mora da je to. Al kako ga je napipao bas da doda 10 kinti? Vidovita Zorka, ili ima pomagace iznutra. Sumjivo...

 

edit: mislim da kapiram. Valjda ne prikazuje ponude koje nisu vodece pa je pipo dok nije ispipo.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sad cekam da uletim za nesto u poslednjih 10 sekundi. Zivo me zanima da li ce se ponuda dici samo za 10 kinti. Verovatno da necu uspeti da je maznem al bumo vidli...

 

edit: slicna prica kod ove moje aukcije...

Edited by katamaran
Link to comment

Nesto sam se ja istripovao...

 

deit: 4 minuta do kraja aukicje al ne znam kolko je vodeci ponudio :)

 

IUkmam cifru u glavi pa ako prodje, prodje..

 

edit:

 

57c84d408e4213cba346f3baafa8389e7fe9d3d3

 

Mada mi je malo trulo. Ljudi se nadmecu danima ja maznuh u poslednjih 20 sekundi. Da sam ja neka vlast tamo u poslednjih sat vremena bi smeli da mi licitiraju samo oni koji su vec ostavljali ponude. Ovo je bas kvarno. I to je jos dobih za manje para nego sto sam bio spreman da platim. Uzeo kevi neku dobru peglu na paru sa baznom stanicom. Tefalova.

 

slikaPegla-na-paru-TEFAL-Express-Turbo-2

Edited by katamaran
Link to comment

Koliko sam ja skapirao kada na limundu daš ponudu koja je viša od druge za nebitno koju sumu pa te niko ne pretekne tvoja ponuda se smanjuje na onu koja je 10 dinara viša od sledeće.

Npr: Mika ponudi 2000 a Katamaran ponudi 5000 i ako se niko više ne javi katamaranova ponuda se smanjuje na 2010 i proglašava se pobednikom.

Link to comment

Kataramaran, na kraju se i nudi, meni nikad nisu bili pacijenti koji nude 5 dana pre osim čisto ponude da artikal ne nestane jer kada ima ponuda, ne može da se prekine aukcija.


Nema šta, ako je trenutna ponuda najveća tipa 1500, ti moraš da ponudiš 10 više. A možeš i da posle nekoga ko je stavio 1500 staviš 5000, računaće ti se ponuda 1510 ali će ti sajt sam nuditi više od svakog ko te preskoči, do tog iznosa koji si uneo tj 5000. Dakle, ti staviš 1510, neko stavi 2000 ti automatski iskačeš sa 2010 i tako redom do sume koju si uneo. 

Edited by Mil@n
Link to comment

tako je. i nikada ne možeš da pobediš ako nisi prisutan u poslednjoj minuti osim ako nisi stavio neku somnabulnu ponudu odmah... i kad nema drugih takmičara. ja dobijem drhtavicu kad hoću da pobedim, predinfarktno stanje.

Link to comment
5 hours ago, slepa živana said:

mislim da ti nisi shvatio kako to ide, ja znam ali ne umem da objasnim.

Shvatio, vidis da sam pobedio :)

 

Davno nisam uzimao nista preko Limunda pa sam zaboravio.

Link to comment

Lol, i ja sam se tako nervirao za neki Bosch multipraktik (neispravan al se vidi da je neupotrebljavan). Cena bese oko 500 kinti. Covek selio nekog pa mu dali da baci u djubre...

 

Ja ga kupim sa namerom da ga popravim jer takav multipraktik kosta 18-20 soma. Preko telefona mi rekli ako je motor bice valjda oko 3k i plus 1500 da dokupim delove koji fale.

 

Odnesem ti ja multipraktik u ovlasceni servis (bez ikakvog papira) i covek pogleda i po datumu proizvodnje kaze da ovo mora da je u garanciji i oprave mi dzabe. Dobih multipraktik od 20 soma za 2000 :). Il je bilo i manje, oko hiljadarke sam dao za delove koji su falili.

 

Spoiler

468343_l.jpg

 

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...