Jump to content
IGNORED

Žal za mladost


kapetanm

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 7 years later...

Peva(o) u Smaku od 1994, tu negde...veliki deo fanova ga nije podnosio, ali to je sudbina svih pevača koji u bendu zamene onog koji je pevao 20ak godina. Meni je on super, drugi stil pevanja, ali i Smak je sa njim promenio zvuk i postao mnogo čvršći.

Spoiler

 

@Anonymous

Edited by ragasto
Link to comment

Pojma nemam, ja se sećam ovog starog 'hoću u Mičigen da vidim lejdi En, hoću u Holivud da vidim lejdi Vud', tekstove pisao Glišić. Bio na prvom koncetru ikad u Beogradu u Pioniru.

Link to comment

Heh...ovde su dve gitare, dva bubnjara (uglavnom unisono sviraju) i nema klavijatura. Dva snimljena albuma, nema kreštanja, Luković ih svojevremeno zajebavao, kao "Šumadijski grandž"...

:s_d:

Link to comment

Sad nađoh na nova.rs

Quote

Inače, tokom kampanje za gradske izbore u Beogradu 2011. godine, kada je kandidat za gradonačelnika bio upravo Vučić, na mitingu SNS u novebeogradskoj Hali sportova, pored drugih izvođača nastupio je i Najda.

Bioskop Fox - album koji po tekstovima :ph34r:više vuče na stari Smak, a Egregor je album sa pesmama bez tekstova (osim jedne). Na jednoj pesmi je semplovan Tito.

:s_p:

Edited by ragasto
Link to comment
15 hours ago, ragasto said:

Heh...ovde su dve gitare, dva bubnjara (uglavnom unisono sviraju) i nema klavijatura. Dva snimljena albuma, nema kreštanja, Luković ih svojevremeno zajebavao, kao "Šumadijski grandž"...

:s_d:

Najda je došao devedesetih kada je Točak obnovio Smak. Pokojni Boris je živeo u Holandiji. A bilo je perioda i pre toga kada su se Boris i Točak razilazili.

Dva bubnjara je zato što je Kepa bio bolestan, a njegov sin odlično svira i bilo je OK da to tako funkcioniše sa njima dvojicom. 

Klavijature nema od kada je umro Laza. Mislim da je on podigao kvalitet zvuka na potpuno novi viši nivo.

Solo Točak, Bas Zoran Džeger. 

 

I na temu Najda je bio SNS 😂

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:

Najda je došao devedesetih kada je Točak obnovio Smak. Pokojni Boris je živeo u Holandiji. A bilo je perioda i pre toga kada su se Boris i Točak razilazili.

Dva bubnjara je zato što je Kepa bio bolestan, a njegov sin odlično svira i bilo je OK da to tako funkcioniše sa njima dvojicom. 

Klavijature nema od kada je umro Laza. Mislim da je on podigao kvalitet zvuka na potpuno novi viši nivo.

Solo Točak, Bas Zoran Džeger. 

 

I na temu Najda je bio SNS 😂

Kad ih vec nabroja sve, sto mi ispusti kuma? :mad:

Milan Milosavljevic - gitara.

Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:

Najda je došao devedesetih kada je Točak obnovio Smak. Pokojni Boris je živeo u Holandiji. A bilo je perioda i pre toga kada su se Boris i Točak razilazili.

Dva bubnjara je zato što je Kepa bio bolestan, a njegov sin odlično svira i bilo je OK da to tako funkcioniše sa njima dvojicom. 

Klavijature nema od kada je umro Laza. Mislim da je on podigao kvalitet zvuka na potpuno novi viši nivo.

Solo Točak, Bas Zoran Džeger. 

 

I na temu Najda je bio SNS 😂

Klavijatura nema u bendu mnogo pre Lazine smrti...a dvojica bubnjara su super potez, koji god razlog bio. Ta dva albuma su jedina Smakova izdanja koja mogu da prrslusam od pocetka do kraja

Link to comment
On 24.7.2020. at 15:04, Frau Gabrijela said:

obraćena je pažnja na ovu staklastobelu fleku na stolu. 

 

ko je ksenija ako je, uopšte, bitno? 

Alkohol pravi mutno bele fleke na polituri. Pila se i prosipala neka zestina. 

Link to comment
42 minutes ago, JozoMujica said:

Kad ih vec nabroja sve, sto mi ispusti kuma? :mad:

Milan Milosavljevic - gitara.

Da 🙃 on je isto tada svirao u Smaku. Devedesetih.

17 minutes ago, ragasto said:

Klavijatura nema u bendu mnogo pre Lazine smrti...a dvojica bubnjara su super potez, koji god razlog bio. Ta dva albuma su jedina Smakova izdanja koja mogu da prrslusam od pocetka do kraja

Ne znam detalje. Samo Laza je bio bolestan neko vreme pre nego što je umro. S možda se nije nešto uklopio Točku. Samo znam da sam voleo Lazu u Smaku.

 

13 minutes ago, foto said:

Alkohol pravi mutno bele fleke na polituri. Pila se i prosipala neka zestina. 

I ja mislim da je ovo od žestine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...