Jump to content
IGNORED

PPPreferans


teacher

Recommended Posts

Nazoves studio i javi ti se jedna baba... moras malo glasnije vikat jer baba lose cuje.Treba da vices: "alo, baba... alo... jesam li u studiju"
Može sad i bez peripetija sa babom, Sabahetom i Draganom koji se karta na lokalu 122....Radi normalno registacija na sajtu :wink:
Link to comment
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bad music for bad people

    37

  • Quizmaster

    35

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • dare...

    26

Može sad i bez peripetija sa babom, Sabahetom i Draganom koji se karta na lokalu 122....Radi normalno registacija na sajtu :wink:
Pa zašto onda niko neće da igra? P.S. Obzirom na to kako me je karta išla juče, pobedio bi me i slepac. Čak je i Bustin bio bolji od mene...
Link to comment
Pa zašto onda niko neće da igra? P.S. Obzirom na to kako me je karta išla juče, pobedio bi me i slepac. Čak je i Bustin bio bolji od mene...
Danas sam dobio mail i registrovao se. Biće valjda vremena za vikend...
Link to comment
Oborio te u betlu sa solo osmicom?Ja moram da se izvinim, nikako da nađem vremeta + živaca da se posvetim večernjoj partijici. Ali biće valjda.
Ladno si pogodio... :blink: I to na refeu. <_<
Link to comment
ajde da zakazemo neki termin, pa da igramo (kao onomad sah, pitajte gmaza :rolleyes:), ali da odgovara svim kontinentima :lol:
Meni najviše odgovara oko 22 ili 23 CET. Ako si na severno-američkom kontinentu, pretpostavljam da bi ti odgovaralo oko 8pm EST, tj 2am CET. što se mene tiče i to je ok, za dane vikenda u kojima ne gledam Knickse ili Giantse...
Link to comment
Meni najviše odgovara oko 22 ili 23 CET. Ako si na severno-američkom kontinentu, pretpostavljam da bi ti odgovaralo oko 8pm EST, tj 2am CET. što se mene tiče i to je ok, za dane vikenda u kojima ne gledam Knickse ili Giantse...
vikendom mi odgovara i 22/23 CET...... evo, recimo sutra trunem kuci cekajuci neki namestaj, taman za preff :D ne severnoamericki kontinent, nego postojbina niksa i dzinova.
Link to comment
vikendom mi odgovara i 22/23 CET...... evo, recimo sutra trunem kuci cekajuci neki namestaj, taman za preff :D ne severnoamericki kontinent, nego postojbina niksa i dzinova.
nažalost, sutra ne mogu da ukrstim trefove i pikove sa tobom, ali tu je vedeta foruma Bustin (u poverenju: ne igrajte s njim, ako nije kupio miš za laptop :( )
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...