Jump to content
IGNORED

PPPreferans


teacher

Recommended Posts

Da otvorim ovu temu, jer idu zimski dani, idealni za koju partiju preferansa. Mogli bi napraviti jedan PPP turnir u preferansu, ako bude zainteresovanih. Moguće alternative za igranje:iPrefPref 2.0PlaytoyNisam nikad igrao preko neta, ali mi se u nedostatku live partija, ne čini kao loše rešenje....

Link to comment
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bad music for bad people

    37

  • Quizmaster

    35

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • dare...

    26

Prijava!Nezgodno je samo to što ne možeš da vidiš kako se neko nervira... :rolleyes:
Amin to that...Veliki sam pristalica trashtalkinga, tako da ću zahtevati da se igra uz neki instant messenger softver...
Link to comment

ipref, koji ima i chat i razne zvukove za izrazavanje zadovoljstva i nezadovoljstva, ranije je prvih mesec dana bio za dzabe, al sad ako neko ima kredit, njemu se on brise kada zapocne partiju

Link to comment

ja igram na iprefu, nick: paculla.preff 2.0 je isto besplatan, a igra se iz browsera. meni se gui iz playtoya bas ne svidja. poslednji put kad sam probala, imali su samo madjarice. posto je autor preffa moj dobar drugar, mogu da ga priupitam da nam napravi ppp sobu ili tako nesto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...