Jump to content
Ros

Premier League Fantasy 2011/12

Recommended Posts

Baba Ji

ljudi ajde neko na championship fantasy, tamo nas ima samo 6 a ovde se gužvate :)

Feindouno

Ja Championship ne pratim i ne interesuje me uopste do plejofa.Velike su sanse da ni ovaj premijerni necu igrati ozbiljno ove sezone.

Moća

Ti svaki fanazi kao ne igras ozbiljno. Ne vadi se amateru.

Daddy Cool

Gde ima mesta za veterana™?

Feindouno
Ti svaki fanazi kao ne igras ozbiljno. Ne vadi se amateru.
Ovaj put neozbiljno znaci da necu pratiti nista ni praviti izmjene.

Moća

Pa koj moj ucestvujes?

Feindouno

Jer sam tako u mogucnosti.

adasevic

Oce li neko da pravi drugu ligu?

Daddy Cool

Necu verovatno moci da dolazim na forum par dana, ali racunajte me za tu drugu ligu iz adasevicevog apela!

Daddy Cool

Vidim da cu morati ja da se prihvatam komesarskog posla...

ducca

Ideja za Championship i Premier nije losa uopste. Mozemo jos uvek da editujemo postojecu ligu i povadimo plasman od prosle godine + trojica (e sad, po kom kriterijmu - vidjenost na fantaziju?), a novajlije plus 3 zadnjeplasirana iz prosle da organizuju C'ship. Ako bi neko hteo da se izdrka za tako nesto uopste... :unsure:

OmarKuk

Jel moze neko da mi kaze da li su moguce manuelne izmene tokom jednog kola.Tipa Nani osvoji tri poena i ti ga zamenis nekim drugim igracem koji igra sutra dan kao u CL fantaziju.Pitam posto u pravilima stoje samo automatske izmena za 0 bodova.

Feindouno
Jel moze neko da mi kaze da li su moguce manuelne izmene tokom jednog kola.Tipa Nani osvoji tri poena i ti ga zamenis nekim drugim igracem koji igra sutra dan kao u CL fantaziju.Pitam posto u pravilima stoje samo automatske izmena za 0 bodova.
Ne.

Daddy Cool

Liga za sve koji su iz bilo kog razloga izduvali u prvom deljenju.20 timova, odnosno 19 posto sam ja vec unutra :lol: Javite se na PM i ostavite mi ime ekipe od prosle (proslih) sezona, kako bismo osigurali da neki eminentni menadjer ne ostane napolju.Uzvracam (tajnim) kodom...

Behemoth

Daddy jel to za H2H liga ili regularna?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...