Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

sta je bre ovo?ovo...patuljci?ili steampunk mad max emo vampires with growth hormone deficiency?ovo je Torin Hrastostit?THE-HOBBIT-dwarves.jpgThe-Hobbit-Dwarves-image.jpgthe-hobbit-dwarves.jpgjel ovo neki vic?

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

duze brade, sarenija odeca, drugaciji kostimi ali meni kasting ne smeta. to je kao da ocekujes da svakog patuljka ever igra brian blessed.
ne pircam ja o kastingu nego o bas o opstem stajlingu. ovi izlgledaju kao nesto sto petkom uvece upuzi u klub Underworld.
Link to comment

samo da kazem da dok se slazem sa svim zamerkama (duze brade, raznobojne kukuljice i sve ostalo) da mislim da je casting ok. ja ne ocekujem da svakog zivog patuljka igra rhys-davis ili brian blessed. naprotiv. posle komik relif gimlija meni je sve ravno do morije.inace meni nije komicno vec mi je samo onako suvise "nadrkano".

Edited by kim_philby
Link to comment
duvaj ga dabovicu, ja jedva cekam. duse ti nemas.
ali pogledaj te crne kostime! patuljci su sareni a ne darkeri!(i ja jedva cekam naravno, ali dopustio sam da me obuzme nerd rage, sta fali)
Link to comment

pa ovo su obuceni za nocne akcije. ma bice to dobro. voleli, ne voleli djeksona, barem je dosad umeo da vizuelizuje isto kao ja, znaci dojaja.pogotovo glede nazgula.

Link to comment

Adamse, zato sam i nadrkan, zato sto se do sada drzao vizuelnog kanona Alana Lija, a ovo je bas tesko odstupanje od toga. Tolkin, njim samim, o Dainovim patuljcima. Pretpostavljam da su to neki mnogo posebni patuljci u odnosu na Torinovu druzinu. Each one of his folk was clad in a hauberk of steel mail that hung to his knees (you wish) and his legs were covered with hose of a fine and flexible metal mesh (i am all out of these)In battle they wielded heavy two-handed mattocks (sorry, buddy)but each of them had also a short broad sword at his side (ajde, kao, da nazovemo ovo sto nose macevima)and a roundshield slung at his back. (nope)Their beards were forked and plaited and thrust into their belts (you got me there)Their caps were of iron and they were shod with iron, and their faces were grim (videti gore)A sada, kako patuljci treba da izgledaju. Lee_dwarves_pour.jpg

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
pogotovo glede nazgula.
Jebote, možda nešto najjebenomoćnije što sam ikada video na filmu. Whitchking. :Hail: Elem, meni zanimljiva Jacksonova izjava, tipa, kada je video da za snimanje treba 25o+ dana, dobro se nije obeznanio, sećam se da dok sam gledao dodatke na dvd-ovima rekao da se nikad neće upustiti u ništa slično.Fora je što snimanje traje za hobita tipa 12, 15 dana kraće, tako nešto, a ima dva dela, a lotr 3. :D
Link to comment
ne pircam ja o kastingu nego o bas o opstem stajlingu. ovi izlgledaju kao nesto sto petkom uvece upuzi u klub Underworld.
Naravno da izgledaju ko neki nesretni norveski forest metal band koji su pripremili za Evroviziju.Ko je pa mislio da ce izgledati drugacije ?
Link to comment
Adamse, zato sam i nadrkan, zato sto se do sada drzao vizuelnog kanona Alana Lija, a ovo je bas tesko odstupanje od toga. Tolkin, njim samim, o Dainovim patuljcima. Pretpostavljam da su to neki mnogo posebni patuljci u odnosu na Torinovu druzinu. Each one of his folk was clad in a hauberk of steel mail that hung to his knees (you wish) and his legs were covered with hose of a fine and flexible metal mesh (i am all out of these)In battle they wielded heavy two-handed mattocks (sorry, buddy)but each of them had also a short broad sword at his side (ajde, kao, da nazovemo ovo sto nose macevima)and a roundshield slung at his back. (nope)Their beards were forked and plaited and thrust into their belts (you got me there)Their caps were of iron and they were shod with iron, and their faces were grim (videti gore)A sada, kako patuljci treba da izgledaju. Lee_dwarves_pour.jpg
Pa to je to, malo teretana, šminkanje, spremanje za fajt i ispadne ono gore. :)
Link to comment
Ko je pa mislio da ce izgledati drugacije ?
onaj ko je gledao LotR pa naivno zakljucio da ce i Hobit biti u istom vizuelnom kljucu?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...