Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Mike sigurno jeste druknuo onog Gusu, ali meni nije jasno odakle ovom tolika potreba za teatralnošću. Sumnjam da je naročito impresionirao i Jessea a kamoli Walta tim box-cutter nastupom.Ali nije da cholo nije zaslužio, budala, upao u Gayleov stan i nije primetio onoliku svesku sa LAB NOTES natpisom :DVerujem da će Mike preći na stranu protagonista, ali tek kad druge strane ne bude bilo, odnosno tek kad uklone Gusa. Ne deluje mi kao čovek koji bi nešto ozbiljno rizikovao pre toga.

Link to comment

odgledana i druga epizoda.ne tako intenzivna kao obicno, ali ne i nezanimljiva...

valter definitvno resio da rokne gasa, nabavio utoku, medjutim to bas nece ici tako lako.dzesi se vratio starom nacinu zivota i tulumari celu epizodu sa badzerom i skinijem.lab log s kraja proslog nastavka je ostao po strani i verovatno ceka henka,koji je krenuo da ozbiljno izucava minerale i napravio prve samostalne korake.

Link to comment

Ne znam zasto bi stavljali ovo u spojlere. Ionako ne pricamo ni o cemu osim o najnovijoj epizodi, pa oni koji nisu gledali nemaju razloga da ulaze u temu, ali dobro.

Ellsworthov cameo je zakon, cak je i pricao kao da je bas ispao iz Deadwooda. :D A ona Saulova reklama koja se zavrsava sa "se habla espanol"... referenca™ na Arrested Development? Mike ima da se udruzi sa ovom dvojicom, verovatno posto Gus nekako ugrozi njegove unuke ili tako nesto sjebano. Normalno da ne bi odmah pristao da ga sjebe, nema razloga za to. I bilo je dobro ono kad se Walter transformisao u Heiseneberga, sav opasan i zajeban i kako se odmah pretvori u sisicu cim ga Mike opomene. :)

Link to comment
Ellsworthov cameo je zakon, cak je i pricao kao da je bas ispao iz Deadwooda. :D
Aaaa, prodavac oružja? Delovao mi je poznato :D
I bilo je dobro ono kad se Walter transformisao u Heiseneberga, sav opasan i zajeban i kako se odmah pretvori u sisicu cim ga Mike opomene. :)
On i njegov magični šešir, kako ga natukne na glavu odmah postaje zajeban :lol:Ne znam baš kako oni stoje sa parama, valjda im nije Gus one milione isplatio unapred? Ako nije, kako se Jesse razbacuje a Walter planira milionski car wash takeover? Ranije zarađeno su valjda uglavnom potrošili/protraćili/spalili...Jedina zamerka je što malo smaraju sa time kako Jesse ima moralni problem sa ubistvom Gaylea. Kao da nisu već ubijali tri godine unazad, i Tucoa i razne druge.
Link to comment

e ovako, uz dužno poštovanje svim drugarima sa foruma, al --- da se nosite malko u materinu kompletno!!!7 dana nejela, nespavanja, bežanije s posla, teške antisocijale i neigranja sa kerovima, ženom i rodjenim detetom........al sam uspeo da odgledam sve tri sezone ....ovo je najbolja serija koju sam gledao dosada. /uz Homicide, Deadwood i 24/kakav scenario, kakav kasting i kakva gluma... :Hail: težak, opor ritam koji savršeno odgovara seriji, opasno jaki uvodi, i vožnja od 50ak minuta po epizodi. ja nisam do sada /izuzev Ala/ video negativce za koje se gledalac može više vezati.jbte, kada je Heisenberg natukao onaj mamojebni šešir i krenuo da poseti Djankarla umalo ne zaurlah FAK YEA....

iako je dobro da ga se uplašio, da ga je stvarno roknuo to bi komotno mogao da bude kraj serije.

anyway,....+ meleon za preporuku, spremam se sad da kratim vreme sa Carnivale-om, baš da vidim da li će i ta preporuka biti na mestu.PS on the downside,...počeo sam da kapiram žene koje se vezuju za one turske serije.... :lol:

Link to comment

nova epizoda, u najkracem...dzesi je i dalje tempirana bomba, dok mu stan se pretvorio u diznilend za dzankije i klosare,bogdan ce ipak morati da spusti cenu vajtovima, a lab log (ocekivano) dospeva henku u ruke...sve u svemu... :Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...