Jump to content
IGNORED

kucna dostava


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Black and White je jedno vreme bio bas dobar a onda su se katastrofalno iskvarili. Supe su im razblazeni soja sos sa ljutom paprikom ili bez u zavisnosti da li je supa sa povrcem ili kiselo-ljuta supa. A jela su im kupus.

Link to comment

CHAOS Pržena teletina sa ljutim paprikama u sosu od ostriga ... to ume da bude za 5 (6x) ali i za 3+ (1x). Toliko sam dosadan sam sebi sa tim jelom, ali kad krenem da poručim kinesku, ne mogu da odolim. Dakle, još jedna preporuka za CHAOS, pogotovo za ovo ljuto jelo. Kiselo ljuta supa doduše prosečnjikava, rolnice oko 4

Link to comment

Možda je problem taj što sam ja poslednji put probao konjarnički Kejos.Što se tiče B&W stravično variraju. Nekada su savršeni, nekada su dno dna - nikada ne znaš šta ćeš da dobiješ.

Link to comment
  • 1 month later...

koliko sam ja cuo to je jedan od partnera iz Chikenite koji se odvojio ili su ga sutnuli.a ako juris americki fazon i dostavu onda ni churros u maksima gorkog nije los.

Link to comment
koliko sam ja cuo to je jedan od partnera iz Chikenite koji se odvojio ili su ga sutnuli.a ako juris americki fazon i dostavu onda ni churros u maksima gorkog nije los.
zanimljivo, na meniju nemaju churros :D
Link to comment
je l probao neko chickenero.rs zanimljiva dostava, uglavnom jela od piletine, podsecaju ne neki zapadnjacki fas food, tornado i rolnice odlicna stvar ...
Imaju frku od vode izgleda pa ne prelaze mostove kod dostave...
Link to comment
  • 1 month later...

isto. doduse nekad ako je iznos blizu okrugloj cifri tipa 1000, 1500, 2000 otvorim se za toliko da ga ne bi cimao da juri kusur od 110 dinara i slicno. a skroz se smorim kada dodje neki covek od 40+ da radi delivery :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...