Jump to content
IGNORED

kucna dostava


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

prastajte ako vec ima ovakav topik.napolju je pakao i uopste mi se ne izlazi da kupujem hranu. dajte neku preporuku, iskljucivo rostilj i pice. kineska stop.

Link to comment
prastajte ako vec ima ovakav topik.napolju je pakao i uopste mi se ne izlazi da kupujem hranu. dajte neku preporuku, iskljucivo rostilj i pice. kineska stop.
Od kako postoji onaj Donesi sajt samo odatle narucujem. Tebi budu iste cene a oni se posle tamo rasporedjuju po procentima kako vec hoce. Plus mozes da vidis slike i utiske drugih ako te to zanima.
Link to comment
Od kako postoji onaj Donesi sajt samo odatle narucujem. Tebi budu iste cene a oni se posle tamo rasporedjuju po procentima kako vec hoce. Plus mozes da vidis slike i utiske drugih ako te to zanima.
+1imas i komentare korisnika glede kvaliteta klope
Link to comment

lelas gurmanluci, na sljaci stalno narucujemo odatleN. Jedini maler je da rade do 18Jednom sam preko donesikoma narucio kuvano iz nekog Malog Kalimegdana, posle par minuta su me zvali iz restorana i preporucili mi da ne uzmem carske cufte koje sam narucio jer im "nisu nesto uspele", ali im je zato gulas perfektan. Bio je u pravu 110% + jedna porcija komotno moze da se jede 2 do 3 dana

Link to comment
lelas gurmanluci, na sljaci stalno narucujemo odatleN. Jedini maler je da rade do 18
+1Verovatno najbolji odnos cena/kvalitet u gradu. Preporučujem dimljenu vešalicu.
Link to comment

donesi.com će i ovog vikenda da radi posao. Nema dovikivanja preko telefona sa osobljem, izbor jednostavan, solidna ponuda, komentari korisnika... Pivom sam se već snabdeo (mnogo pre 22h, tako mi elita radimo), tako da će blagodeti savremene tehnologije da nas goje ovih toplih dana.

Link to comment
donesi.com definitvno!
+1savet: kad naručuješ, pri upisu podataka ima valjda neki box: napomena. Tu obavezno naglasi imaš li sitno ili ne, jer se često pri isporuci prave blesavi i nemaju da vrate. Ok je neka napojnica, ali mi se desilo da smo narucili za 1300 din, a imali dve po 1000, a 'isporučilac' sleže ramenima kako nema sitno. Izgovor: vi ste mi prva stanica, pa nastavljam dalje da nosim. Iskopasmo negde 500, te je bio čašćen sa zasluženih? 200.Daklem, slično kao sa taksistima :D
Link to comment
lelas gurmanluci, na sljaci stalno narucujemo odatleN. Jedini maler je da rade do 18Jednom sam preko donesikoma narucio kuvano iz nekog Malog Kalimegdana, posle par minuta su me zvali iz restorana i preporucili mi da ne uzmem carske cufte koje sam narucio jer im "nisu nesto uspele", ali im je zato gulas perfektan. Bio je u pravu 110% + jedna porcija komotno moze da se jede 2 do 3 dana
+1Sad narucih muckalicu i gulas. Potrosio sam citav veliki somun a jedva pojedoh po pola od obe porcije. Umirem. Pri tom jako ukusno spremljeno.Napomena: cene na sajtu im nisu up to date. Moja narudzbina je po sajtu kostala 720 a u RL 1070.
Link to comment

da se ne bi gubilo po ostalim topicima..prosle nedenje probao lee-ja, za izbegavanje. kupus s malo cega drugog, veliko razocarenje posto ga pamtim jos iz vlajkoviceve gde je bio vr'.. veceras sam planirao da overim ''soja sos'', ako neko ima lose iskustvo nek zbori odma' il' cuti zauvek cool.gif

Link to comment
  • 2 weeks later...
da se ne bi gubilo po ostalim topicima..prosle nedenje probao lee-ja, za izbegavanje. kupus s malo cega drugog, veliko razocarenje posto ga pamtim jos iz vlajkoviceve gde je bio vr'.. veceras sam planirao da overim ''soja sos'', ako neko ima lose iskustvo nek zbori odma' il' cuti zauvek cool.gif
ja samo da potvrdim! grozno je. a zasto su kineski u novom sadu toliko bolji od beogradskih, jel zna neko?
Link to comment

Na kursu pre nekih mesec dana sam jeo kardinalnu piletinu. Otprilike pilece belo sa nekim suvim mesom il sunkom natopljeno kackavaljem. Odlicna stvarcica. To im je dostavljao neko al ja kreten se ne setih da pitam ko. Da li neko zna nekog ko to pravi i dostavlja?E da, leleci izuvaju. I cene jesu up to date, no je mene prevario (il se zajebo) prvi isporucilac.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 5 months later...

juce putem donesi.com-a porucio iz C.H.A.O.S-a (kinesko) 4 jela 2 svinjecina +2 piletina, 4 pirindza i 4 rolnice(2 porcije), nije najbolje al je i daleko od najgoreg sto sam porucivao, ukus(kvalitet) recimo za 3,75/5, al zato kolicina :Hail: nas cetvoro jesnih, rucali, vecerali, i ostalo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...