Jump to content
IGNORED

eBay


rugievithus

Recommended Posts

sto ga cini potpuno beskorisnim.
Ne bas potpuno. Npr, neko moze tebi da posalje kintu na Paypal nalog, i da ti tom kintom onda nesto platis. Ili posaljes nekom drugom.
Link to comment
Ne bas potpuno. Npr, neko moze tebi da posalje kintu na Paypal nalog, i da ti tom kintom onda nesto platis. Ili posaljes nekom drugom.
Ma ok, ali bih onda morao da smaram nekog iz civilizovanih zemalja da mi cini usluge a to ne volim.Uostalom Paypal mi uopste ne treba, zatrebao je jednom i tad sam se smorio kad sam saznao da nas ne priznaju
Link to comment

Kada je to bilo? Meni je PP vezan za debitnu karticu. Preko nje punim račun i na taj način plaćam vani šta mi treba. Nemam iskustva sa podizanjem keša. Ono obavještenje je sa zvaničnog sajta.

Link to comment

Ja sam dosad uradio prilično plaćanja preko PP. Imam debitnu karticu RBBH jer jedino ona ima ona dodatna 4 broja koja su neophodna. Kod ostalih banaka su mogle kreditne, ali ja nisam htio tu varijantu. To je bilo prije 2 godine. Možda se do sada nešto promjenilo. Sve u svemu PP mi funkcioniše na taj način što se tiče plaćanja. Jednom sam imao povrat sredstava od plaćene transakcije na Ebay-u. Te pare sam mogao podinuti na bankomatu ali prošlo je sigurno 10-15 dana...

Link to comment
  • 2 months later...
Juce na ovom fensi Srbija-EU tralala forumu bio neki panel i Jevrosimovic nesto krene da proziva drzavu da ne mogu PP da "uvuku" u Srbiju samo zbog lenjosti, cak je i izvodio racunicu sa narucivanjem npr knjige sa Amazon.com.Onaj minista r-cega god Ciric mu odgovori:Znamo za problem radimo na resenju i uveravam vas da cemo uskoro resiti to...Znaci nikad angry.gifangry.gifangry.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...