Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Zasto mi moramo da trpimo zbog toga? Sto nas ludak mora da truje?
1.A šta trpiš? Što uopšte gledaš Pink? Promeni kanal.2.Truje nas jer mu to zakon dozvoljava, a zašto je zakon takav, ne bih umela da ti kažem.3.Nemam pojma zašto je Mitrović i dalje paradigma tv treša kad je istih sadržaja prepuna i Prva, i Avala, i Hepi, a i B92 se polako, ali sigurno, približava tom nivou. Btw, prenošenje Šešeljevih performansa iz haške sudnice, a često i skupštinske rasprave na Javnom servisupogubnije su po mentalno stanje nacije od onih spodoba iz Strahinjića Bana po raznim City-Piramida--Exclusive-Milicama na kvadrat.
Link to comment
ovo je ili precisceni ljaljanski bezobrazluk ili neka Carls Menson varijanta obozavanja vodje, u oba slucaja mislim da je dalja diskusija izlisna.Druga Srbija svedena je na grupicu neuravnotezenih ljudi koji do potpune moralne kapitulacije brane jahtu julovskog tajkuna. skaredno.
precisceni? sta je ovde precisceno. klasicno srpsko provincijsko zajebavanje bez obraza i stida.glupo je da jednu sektu bolesnika povezujes sa necim sto je (bila) nekakva politicka platforma, makar i tzv druga srbija. Edited by gazza1
Link to comment
ovo je ili precisceni ljaljanski bezobrazluk ili neka Carls Menson varijanta obozavanja vodje, u oba slucaja mislim da je dalja diskusija izlisna.Druga Srbija svedena je na grupicu neuravnotezenih ljudi koji do potpune moralne kapitulacije brane jahtu julovskog tajkuna. skaredno.
Ako je tebi, kao novinaru, celovita informacija o nekim kriminalnim dešavanjimasporedna stvar, u odnosu na tvoj emotivni stav prema Željku Mitroviću,kao samojednom od 5o oštećenih, onda ti ja ne mogu pomoći.
Link to comment
Ako je tebi, kao novinaru, celovita informacija o nekim kriminalnim dešavanjimasporedna stvar, u odnosu na tvoj emotivni stav prema Željku Mitroviću,kao samojednom od 5o oštećenih, onda ti ja ne mogu pomoći.
Pa dobro Vinska, ljudi se legitimno zapitase kako je bas ova kap Peri prelila casu (kad smo vec kod istrazivackog novinarstva).Dgjbm, ako hoce da mu pomogne, bolje je da ode do njega i izmakne mu liniju. Edited by CowBoy
Link to comment
glupo je da jednu sektu bolesnika povezujes sa necim sto je (bila) nekakva politicka platforma, makar i tzv druga srbija.
fakat sam preterao, priznajem.
Ako je tebi, kao novinaru, celovita informacija o nekim kriminalnim dešavanjimasporedna stvar, u odnosu na tvoj emotivni stav prema Željku Mitroviću,kao samojednom od 5o oštećenih, onda ti ja ne mogu pomoći.
potpuno ispran mozak.
Link to comment
1.A šta trpiš? Što uopšte gledaš Pink? Promeni kanal.2.Truje nas jer mu to zakon dozvoljava, a zašto je zakon takav, ne bih umela da ti kažem.3.Nemam pojma zašto je Mitrović i dalje paradigma tv treša kad je istih sadržaja prepuna i Prva, i Avala, i Hepi, a i B92 se polako, ali sigurno, približava tom nivou. Btw, prenošenje Šešeljevih performansa iz haške sudnice, a često i skupštinske rasprave na Javnom servisupogubnije su po mentalno stanje nacije od onih spodoba iz Strahinjića Bana po raznim City-Piramida--Exclusive-Milicama na kvadrat.
Ko kaze da ga gledam? Nazalost, gledaju ga drugi, u ponesto i poveruju, a Zeljkov otrov se preliva i na druge medije.Posto si drugi red preskocila, da ponovim. Da li bi tvoj odgovor bio 'Truje jer mu to zakon dozvoljava' i u slucaju da Nemac opali po Jevrejima?
Link to comment
Posto si drugi red preskocila, da ponovim. Da li bi tvoj odgovor bio 'Truje jer mu to zakon dozvoljava' i u slucaju da Nemac opali po Jevrejima?
srecno sa tim laugh.gif
Link to comment
ovo je ili precisceni ljaljanski bezobrazluk ili neka Carls Menson varijanta obozavanja vodje, u oba slucaja mislim da je dalja diskusija izlisna.Druga Srbija svedena je na grupicu neuravnotezenih ljudi koji do potpune moralne kapitulacije brane jahtu julovskog tajkuna. skaredno.
precisceni? sta je ovde precisceno. klasicno srpsko provincijsko zajebavanje bez obraza i stida.glupo je da jednu sektu bolesnika povezujes sa necim sto je (bila) nekakva politicka platforma, makar i tzv druga srbija.
pretece me gazza.nema to veze sa drugom srbijom(sta god to bilo).
Link to comment

>>>Zamisli situaciju da Izrael nekom nemackom tajkunu oduzme jahtu i da taj tajkun preko medija pokrene antijevrejsku kampanju...<<< So what? Ako oduzimanje nema utemeljenje u zakonu, a zakoni ga ne sprečavaju da toj državi nanese komercijalnu štetu,u čemu je problem? I zašto bi se ta kampanja nazivala antijevrejska, a ne antiizraelska? ;) Ako država Izrael postupi prema nekom stranom građaninu bespravno (zašto baš Nemac?), pa on uzvrati, je li to znači da negira ili podržava holokaust? Šta si hteo da kažeš svojim nebuloznimpitanjem? Konačno, u kakvom bi specijalnom statusu trebalo da bude Izrael u odnosu na sve druge države na planetiu sličnim slučajevima? Svakog dana u svetu se vodi ko zna koliko komercijalnih ratova, javno ili manjejavno, država protiv države, kompanija protiv države itd., iz raznih razloga. Pitanje ti je potpuno besmisleno.Šta ćemo sa arapskim zemljama koje i te kako imaju razloga za negativnu kampanju protiv Izraela?Zašto podmećeš Nemce i šta time želiš postići?Btw, pade mi na pamet jedan "kontra" slučaj za koji sigurno zna svaki Sarajlija stariji od 4o godina.Recimo, uvaženi direktor Energoinvesta Emerik Blum, za svog dugogodišnjeg mandata, nije dozvoljavao da firmanabavi ijedno nemačko vozilo. Uglavnom su nabavljani pežoi. To je bila njegova mala privatna osveta nemačkoj državi (industriji), za koju mu niko nije zamerio.

Link to comment
Sta si htela da kazes osim da je poredjenje sa Izraelom promaseno. Ponovo te pitam da li si na strani pravednog ZM?
Koliko puta treba da ponovim da me interesuje samo pravna strana slučaja i ništa više?Dok se po štampi pisalo samo o Željkovoj jahti, nisam se oglašavala, ali kada sam saznalada se radi o masovnijem kriminalu prema vlasnicima plovila, slučaj me zainteresovao.Kao što mi zbog bahatosti i potkupljivosti sudija gubimo više od 90% procesa u Strazburu, a država toplaća iz džepa nas, poreskih obveznika, isto čeka hrvatske građane sa ovih 5o procesa oko jahti.
Link to comment

Sto ne rece odmah da te u celoj ovoj odvratoj sagi bez trunke morala interesuje samo pravna strana slucaja i da se ti preko slucaja ZM ustvari boris za bolje i pravednije drustvo.

Link to comment
Koliko puta treba da ponovim da me interesuje samo pravna strana slučaja i ništa više?Dok se po štampi pisalo samo o Željkovoj jahti, nisam se oglašavala, ali kada sam saznalada se radi o masovnijem kriminalu prema vlasnicima plovila, slučaj me zainteresovao.Kao što mi zbog bahatosti i potkupljivosti sudija gubimo više od 90% procesa u Strazburu, a država toplaća iz džepa nas, poreskih obveznika, isto čeka hrvatske građane sa ovih 5o procesa oko jahti.
dakle tebi je u ovoj prici najzanimljiviji kriminal prema vlasnicima plovila u hrvatskoj? :lol:ok, svima je jasno zasto ovo pises zato bi mogla da prestanes. nikoga normalnog ne zanima pravna strana cele price, jedino sto je ovde zanimljivo je da uzivo posmatramo kako julovsko smece puca po svim savovima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...