Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

juče Đokovićeva jahta, danas Mitrovićeva, a sutra to može da se desi bilo kome od nas...Srce mi se cepa nad sudbinom Željka Mitrovića, posebno kad pomislim koliko je godina teškog rada uložio, da bi bio ono što jeste.
+1što se mene tiče, Hrvati mogu da zaborave da ću ikada uploviti kod njih svojim "sansikerom".
Link to comment
posebno kad pomislim koliko je godina teškog rada uložio, da bi bio ono što jeste.
mhm, meni baš i ne izgleda kao da je žm par godinica sviruljio diple na ledini, grickajuć detelinu, kad ono - bap! - zgrada na dedinju, nego mi baš izgleda kao da se temeljito i obilato naznojio da bi bio tu gde jeste i to što jeste + da se usput hobira kao glodur antiturističke petoljetke. cool.gif
Link to comment
mhm, meni baš i ne izgleda kao da je žm par godinica sviruljio diple na ledini, grickajuć detelinu, kad ono - bap! - zgrada na dedinju, nego mi baš izgleda kao da se temeljito i obilato naznojio da bi bio tu gde jeste i to što jeste + da se usput hobira kao glodur antiturističke petoljetke. cool.gif
Upravo. Uvek se setim njegove zlehude sudbe, kad god sa svojom jahtom prođem pored hrvatskih carinika. I ne krijem, pustim i suzu.
Link to comment
Upravo. Uvek se setim njegove zlehude sudbe, kad god sa svojom jahtom prođem pored hrvatskih carinika. I ne krijem, pustim i suzu.
Dunavom?Pored Vukovara?
Link to comment
krajnje je vrijeme da i protiv novinara krene da se bori kao protiv gnusnih hrvata: zabrani im da se pojavljuju na pinku
ta zabrama je na snazi vec 15 godina
Link to comment

čovek očigledno još uvek nije izbacio sav otrov iz organizma.imperija mu se polako raspada i meni je izuzetno drago zbog toga.ovo su potezi očajnika, ne zna šta više da učini kako bi spasio televiziju.

Edited by mr@ki
Link to comment
Ti ovo kapiras kao vezbu za dizanje rejtinga?
ne, već kao rezultat nemoći i frustracije. puca imperija, pa puca i on po svim šavovima.tako je bilo i sa navodnim trovanjem, potreba da se uvek neko drugi okrivi. očigledno nije baš pri sebi od kad mu posao ne ide najbolje...zaista verujem da su svi ti očajnički potezi (a sasvim sigurno će ih biti još) direktno ili indirektno posledica lošeg poslovanja njegovih kompanija.nevidjeno je bahat, i navikao je da sve bude onako kako on hoće. vremena su se ipak malo promenila a on nije uspeo da se prilagodi. kad naiđe na neki zid, eto odmah medijskog rata, nevidjivih neprijatelja, napada... čista paranoja. oglušio se o zakon jedne zemlje, i umesto da plati kaznu on radi ovo što radi. Edited by mr@ki
Link to comment
krajnje je vrijeme da i protiv novinara krene da se bori kao protiv gnusnih hrvata: zabrani im da se pojavljuju na pinku
ta zabrama je na snazi vec 15 godina
ZING! :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...