Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

12 minutes ago, hefaca said:

Videcemo... Toliko je ulozio u reklamu da sam i ja gledao 15ak min letecih ljudi, plovila i Medicija... Da bi se sve svelo na farmu, a farma se svodila na parove... Tek ce se pokazati da li je bacio pare...

to bi se uklopilo u sveukupni dan mrmota u kojem zivimo...

ne uspevam da se setim sa kojim se od tih rijaliti sranja u proslosti zakucao najstrasnije  ali je bilo slicno ovome, na silu pumpanje price koja je jednom prosla i onda krah.

 

btw

2017 vs 2018 ( 2., 3. i 4. dan zadruge ) u terminu vecernje emisije  rejtinzi na totalu  su : 7.8/7.4/6.2  vs 7.4/7.4/4.9 jos je rano ali bilo bi lepo da se nastavi...

Link to comment

Farma sa Bojanicem i Fircijem je njegovo zlatno vreme. Zadrugom se mrcvario 7 meseci, da bi tek tad buknula prica o zeni kojoj tinejdzerka otima muza, dok live sa'ranjuje oca... Sve se da izrezirati, al' sa'rana ga bas ozivela... Verujem da je u plovila i reprodukcije ulozio, jer je fijuk, al je svakako ulozio i u kasting i fejking. Jedva cekam da pomeri granice. 

Inace, rijaliti precednik donosi mnogo vecu gledanost iako preuzimaju RTSov materijal sa sve logoom i iako ovoga puta nisu imali Seselja na raspolaganju (nece Sheki da ostane upamcen ko izdajnik)...

Link to comment

Pa ta Farma je imala reklo bi se autentičan sukob Bojanića i ekipice, gdje su zaista bili bolidi. To je bio pravi snimak uličnog ultimate fajta, ono, security footage iz nekog supermarketa, ovo sad su WWF kečeri, dosta toga je skriptovano, ulickano i kapiram da mora da bude luđe, veće, grandioznije, a opet, to mora biti neki događaj sa kojim se većina puka mora identifikovati. Znači ne da šalje nekog u svemir, već da se u tom rijalitiju neko rodi ili umre. To je jedino što još nismo gledali, rijaliti porođaj i rijaliti smrt. Začeće/trudnoću i sahranu i sve između smo imali, sem ova dva najbitnija događaja u životu svakog pojedinca. Rađanje i smrt (Željka Mitrovića). 

Edited by James Marshall
Link to comment

Znam, zato i kažem. Samo to nam fali, i da neko od ovih neurotičara doživi srčku uživo. I da dođe Nada Macura da oživljava.

Btw. džanker se hvali kako je ovo najjača rijaliti produkcija na svijetu, u jednom prilično umirućem žanru (sa svim ovim FB i YT lajvovima, snepčetovima) koji je sam po sebi idiotski, mi smo prvi u svijetu. Alal nam kurac. Kontam da i druge liste na kojima smo prvi po svijetu isto nisu nešto čime bi se pametan hvalio. 

Link to comment

Meni je to sa radjanjem super, ako je mogao Kjubrik u (artificijelnoj) sobi da porodi Dete-Zvezdu, onda valjda može i Mitrović neko obično dete u realityju.

 

 

I posle neka mi neko kaže da život ne imitira umetnost...   smile2.gif

Link to comment

Znaci sinoc puko pinjk. Gde da ne pukne kad na nesrecnoj tv ide isti takav rijaliti gde su debili nagurani oko stola da se svadjaju isto to i ovamo. Poceli da se smaraju ljudi, vec 4 god bez prestanka. Kakva mu je bila gledanost serija u petak. Vidim da je uspeo 4 serija da ugura izmedju 7 i 9.

Link to comment

Glavni Mitrovicev problem je taj sto stalno kaska... Dok se mnogi ne dadose deci imena Kasandra i Ljovisna, on ne kupi "spansku" seriju... Dok ne izvrtese velikog brata, on ne kupi farmu... Dok ne patentirase domace parove, on ne smisli zadrugu... I umesto da ide korak "unapred", on onanise u imaginarijumu...

Link to comment

Stvar je samo u sistemu, nekada je RRA bar koliko-toliko radio svoj posao i neke granice su ipak postojale, a sad se REM apsolutno ne meša. Dok je informativa takva kakva jeste, dalje mogu šta hoće...

Mitroviću silno želim da pukne sa ovim, toliko da ga ni sam vodja ne može opraviti. I dalje ne vidim nikakav koncept tu, megalomanija koja nema dodirnih tačaka sa sadržajem samog programa, niti verujem da će onima koji to prate oldtajmeri i statue išta značiti. 

Neke pare je svakako uložio, ali ono što sam ja video i dalje izgleda vrlo jeftino, scenografija, osvetljenje, grafika... do učesnika nisam došao.

Edited by mraki
Link to comment

koncept je jasan, uzeo je od svih ostalih rijalitija po malo, od farme je uzeo domaće životinje o kojima učesnici moraju da brinu, + žurke gde gostuju većini srbije interesantni pevači, od velikog brata razne igrice i razgovor sa drvetom mudrosti :happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...