Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

A stvarno, koja je fora sa svim tim, neko pranje para posredi ili samo obične narkomanske fantazije?

Mislim, čemu sve to kad je poenta samo ko će s kim da se posvadja i pojebe?

 

Nije mi najjasnije ni ovoliko forsiranje tih likova po portalima, ne može da se živi od naslova.

Ok, znam kakva je situacija u medijima inače, i kakav je mehanizam kad su političke vesti u pitanju, ali ovo sa rijaliti polusvetom baš doseže neke bolesne razmere.

Jesu to plaćena PR saopštenja (mada bi trebalo pisati), u nekom su talu da pišu o tome non stop, ili narod stvarno toliko gleda to i klikće na te vesti?

Edited by mraki
Link to comment



A stvarno, koja je fora sa svim tim, neko pranje para posredi ili samo obične narkomanske fantazije?
Mislim, čemu sve to kad je poenta samo ko će s kim da se posvadja i pojebe?
 
pa ono, nije da to i kod medichijevih nije bila pobuda, al oni to sve garnirali izvesnom ljubavlju prema umetnosti. i prestizu. pa tako i on, samo od poliuretana :(

mada moram da priznam da nisam bash ispratila koncept, osim onaj neki mali video gde se cheshe pred laznim pikasima :unsure:



sent from bubamoto

Link to comment
On 6.9.2018. at 3:11, gone fishing said:

hoće li i prva da se baci u rijaliti vode, vidim najavljuju i oni neki grandiozni projkat do sada neviđen na 10ha :happy:

 

Bice da sa prethodnom sezonom nije uspeo da pogazi Parove pa je resio da podigne to na jos visi nivo. Mada realno 99% gledalaca boli tuki za Medicija, gondole i sve ostalo. Da ih je kojim slucajem u svemir poslao a da je Peconi imao ljubavni trougao Ljubavnica-Muz-Zena, opet bi svi gledali samo njih.

 

EDIT: Sunce ti jebem palata majke Melanije....

Link to comment

Melanija, skraćeno od Milka. 

Dobro, mož’ i Gugl pogreši.

 

Inače, kad smo kod Mitrovića i majki, pita mene moja pre neki dan na ulici za neku devojku: Gle kako se ova češe po glavi, jel i ona narkomanka? :lolol:

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...