Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Kao da je bitno, ali svakako zaslužuju jedno drugo, i ja imam info.

 

Tamo će biti u super društvu, evo cijelo jutro defiluju kroz studio predstavnici liste za BG izbore, naravno, nigdje ni znaka da je u pitanju predizborni program, a pogotovo da je plaćen, plaćen je valjda kroz one kredite koje daju državne agencije. 

Link to comment

Jes, zikine masovke su izazov stvarno, kud iz krupnja koji se smenjuje sa nepoznatim rock bendom iz subotice dok zika proglasava srecnu dobitnicu tepiha ateljea antre su stvarno nivo koji je tesko dostici

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Nije da Pink ne snima one svoje zvezdice i šta već ne sa milionima statista, igračica, možda će sad da usidre Žiku. 

to kazem, statirao ja kad je bila prosla farma izbacivanje, dovede se brdo ljudi autobusima. Plus sam statiarao kad su snimali onaj kancer montevideo xxx, ono na stadionu u urugvaju, isto sve stane u jedan studio, i deo terena i tribina , sve u pink studijima u simanovcima

Link to comment

Ma, kapiram da forumaši pucaju na ona Žiletova reketiranja lokalnih samouprava kad im se navali na grbaču, jede i pije na račun neke Surdulice po par dana, usput uzme masne pare za "promociju" (jer se sve dogovara lično s njim) ali kontam da masnokosi već ima kupljenu opremu za pokrivanje događaja van studija koja mu stoji negdje u budžacima, ljudstvo vjerovatno ima, a i ono Žikino nije javljanje sa Superboula pa da je neki nedostižan nivo

Link to comment
5 minutes ago, Sludge Factory said:

DWMSg7zX4AEpXRN.jpg

Budućnost ne mora uvek ići u pravcu prošlosti

Povodom posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića Hrvatskoj, vlasnik TV Pink Željko Mitrović je napisao kolumnu:

 

Čak i kad smo rešeni da ne priznamo istinu istina ponekad prizna nas, i kad naše drage komšije Hrvate talasi Jadrana izbace na obalu još jednog nesigurnog dana, a nesigurnog u sopstvenu državu, ali i u rastreseno i konfuzno, ali i očigledno neostvareno društvo, onda četnik-početnik postaje ne samo prihvatljivi putnik namernik već i poželjni lider ovog konfuznog, ali veoma nostalgičnog exjugoslovenskog regiona i to verovatno samo zato što se neke emocije vuku kao prebijene mačke ,bolesne svakako ali ne dovoljno bolesne da bi umrle.

Sveti Valentino se istog dana sukobio sa ovim nasim Sveti Trifunom pa je na trenutak nastala mala konfuzija ko se zapravo u koga zaljubio na dan zaljubljenih, da li Hrvati u Vučića ili samo Kolinda u našeg četnika kome salutiraše hrvatski gardisti u razdraganim bojama tako jako da bi im i Putinovo vojnoparadno URA pozavidelo na volumenu i snazi urlika dobrodošlice, ali i veoma snažno artikulisanoj potrebi da razum tek izašavši iz svemersko- emiratskog Audia nadvlada patologiju hrvatskog autentičnog i ni malo mariginalnog poslanika Bulje koji nažalost izgleda nije jedini koji nije razumeo da im je Vučić ponudio spas od sopstvenog samouništenja nadojenog poslednjim talogom antipartizanskog ustaštva ofarbanog u bulevarske povike i pripito uličarsko dobacivanje kakvog se Beograd stideo i u najgorim devedesetim!

I ne pominjem Buljino pijanstvo zato što mi nedostaje takva Krležina noć 1918. čiji sam koproducent bio na Brionima gde sam se istinski divio pre svega Glogovčevom remek delu, već zbog toga sto bi ova nasa dopisivana i loše romansirana zajednička istorija zaslužila da jednom i zapravo postane istorija i da je smestimo u epohu kojoj pripada ili bar da probamo da verujemo da budućnost ne mora uvek ići u pravcu prošlosti pa makar jedni pisali ćirilicom, a drugi glagoljicom!

I da budem skroz jasan ne moramo u budućnost ići praznih ruku, ali ne moramo ni nositi tone nagomilanih ostavština prošlosti jer nisu se samo Hrvati zaljubili u Vučića zaljubili su se i poneki Srbi u Kolindu, pa šta!

 

XcbCwoG.gif

 

 

 

Link to comment

žika je nekako uvek pripadao ružičastoj, to je taj nivo. Ma kakav bio, RTS se bespotrebno srozavao tom emisijom ...

 

Tako da je ovo sjajno, ako je tačno ...

Edited by stoka
Link to comment

Kako da vam kazem, Pink su "podigli" ljudi sa RTS.

Tako da , odradice oni to lagano, morace mozda da dovede i plati , na pocetku, ljude koji znajo kako da to utegnu....

I da, profesionalni zahtevi na pinku su kudikamo, manji.Ne drzimo se programske seme ko pijan plota i takotoooo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...