Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Jok , taman prema svecu i tropar. Veliki pravnik seselj presudjuje po tuzbi neke nebitne starlete da je druga jos nebitnija starleta ogovara . Cak su ga i obukli u kostim, kao klovan

starleta i odbojkašica (ova ošišana na keca) ne pratite pažljivo ^_^

Link to comment

Ušao je da objasni. Vrtim kanale dok su reklame, naleteo sam dok je objašnjavao nekom drvetu (ne drvetu nego baš drvetu, to im je neki veliki brat valjda) da su dverjani u stvari Ljotićevci, pa je objašnjavao ko je Ljotić, pa imenom i prezimenom naveo dve novinarke koje su teže povređene, i tako... Valjda stigla nova rata slobode na naplatu.

Idi begaj!

Je li objasnilo debelo govno da je onaj što mu je dao titulu vojvode bio ortak sa Ljotićem u Sloveniji, a svi skupa do jaja sa Odilom Globočnikom?

Nešto mi se čini da je te sitnice preskočio taj znalac istorije.

 

PS preporučujem da pročitate o Odilovom liku i delu, radi razumevanja i ostalih.

Link to comment

To što ovaj nečovjek ima televiziju ne znači da se bilo ko ko je u vezi sa tom zgradom može nazvati bilo čim što počinje sa N, a kamoli novinarom. Jebeš i političku korektnost, šta ima koji kurac da se javlja NUNS i ostali, onda bi trebalo da se javljaju nakon svake Teške reči ili Jutarnjeg sa Sarapom da kažu da to nije novinarstvo. Udario neko ženu, to da, to procesuirati, ali čemu davanje legitimiteta ovim pojavama poput Gordane Uzelac i stavljanje nje u korpus novinara, samo zato što će DJV i slični prozivati i zazivati novinarska udruženja da se očituju? Oni će ta udruženja ionako prozivati kad im se ćefne, a ne zato što očekuju podršku ili brigu od istih.

Po meni, ovdje su se pobile dvije grupe bolesnih ljudi, jedni zadojeni mržnjom i drugi zli i pokvareni do bola. 

 

Pa nisu se pobile dve grupe, nego je jedna grupa napala televiziju koja po njima vređa javni moral

 

Nebitno je da li su napali novinare, crvena linija koja  ne sme da se pređe je da fašisti ponovo silom na ulici uspostavljaju svoje standarde moralno političke podobnosti

Link to comment

A sa druge je bio nadrogirani Mitrović koji je iskoristio ove debile za neke svoje performanse, dijelio banane ovima iza nekih nabildovanih majmuna, ne mogu mu držati stranu ni protiv 11 Hitlera, plus ima istoriju besčašća zbog sina kome prijeti aps, ista su to govna

Link to comment

A sa druge je bio nadrogirani Mitrović koji je iskoristio ove debile za neke svoje performanse, dijelio banane ovima iza nekih nabildovanih majmuna, ne mogu mu držati stranu ni protiv 11 Hitlera, plus ima istoriju besčašća zbog sina kome prijeti aps, ista su to govna

Koliko znam ne preti sinu više ništa, to je sređeno...
Link to comment

Pa nisu se pobile dve grupe, nego je jedna grupa napala televiziju koja po njima vređa javni moral

 

Nebitno je da li su napali novinare, crvena linija koja ne sme da se pređe je da fašisti ponovo silom na ulici uspostavljaju svoje standarde moralno političke podobnosti

+1.

Nisu se Dveri bunile zbog toga sto je AV nonstop na televiziji ili zbog toga sto se laze, nego zbog glupavog rijalitija i njegove moralne nepodobnosto za Srbe.

Link to comment

Ko kaze da su ok, al kad napises da je neko pretucen a ono jedan samar ili pesnica,malo vredja inteligenciju.

 

Pominje se fasizam, batinjanje ja rekoh izudarali je kad ono.

 

I da ne bude zabune ovo pisem jer taj isti MUP koji zastupa Nesa ministar zene modre od batina vraca kuci u fazonu malo te muz udario. Pa sam ocekivao da je bar gipsano korito u pitanju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...